Dom Letniskowy

Cottage in Przytułach

10 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

City: Warszawa

Price from: 70 całość

Nasza propozycja:

Close

 • AMP Domki

  cottage
  Malinówka Wielka

  From 280 / night

   
Information

Pozezdrze 2C , 11-610 Pozezdrze

Description

Jeśli cenicie ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta ta oferta jest dla Was. Proponujemy Państwu spędzenie wolnego czasu w domu o nazwie Mazurski Bliźniak, który znajduje się na skraju tradycyjnej mazurskiej wsi o nazwie Przytuły, położonej nad malowniczym jeziorem o nazwie Głęboka Kuta. Dom jest ogrzewany kominkami wynajmowany od maja do października.
Wieś usytuowana jest na trasie biegnącej z Giżycka do Węgorzewa (w odległości 18 km od Giżycka oraz 12 km od Węgorzewa), tak więc stanowi doskonały punkt wypadowy do tego, aby poznać wszystkie atrakcje regionu.
Dom znajduje się na pełnej zieleni ogrodzonej działce o powierzchni około 500 metrów kwadratowych, w sąsiedztwie kilku innych domów letniskowych. Teren działki jest do wyłącznej dyspozycji gości. Znajduje się tam miejsce do grillowania, drewniana altana oraz huśtawka, jak również piaskownica dla dzieci. Do jeziora oraz plaży jest około 100 metrów. Są tam dogodne miejsca do łowienia ryb. Ponadto gościom udostępniamy nieodpłatnie rowery turystyczne, łódź wiosłową, leżaki, parasole.
Dom został wybudowany w taki sposób, że posiada dwa niezależne i w pełni funkcjonalne dwupoziomowe apartamenty z osobnymi wejściami. Na parterze każdego z nich znajduje się salon z kominkiem, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W salonie do dyspozycji gości jest stół z krzesłami, kanapa oraz telewizor. Na piętrze natomiast usytuowana jest sypialnia, w której znajdują się cztery pojedyncze łóżka.
Każdy z apartamentów pomieści od 4 do 6 osób. Jeśli jesteście Państwo liczniejszą rodziną lub stanowicie większą grupę przyjaciół proponujemy wynajęcie dwóch apartamentów w łącznej cenie od 300 do 360 złotych za noc(w zależności od ilości osób) lub połowę domu w cenie 150 do 180 zł za noc też od ilości osób.Jeżeli Państwo wynajmiecie połowę domu
to będziemy się starali aby druga była nie wynajmowana.

Accommodation site in the database since: 2014-07-23

Expand Collapse

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Grill, Fireplace room, Kitchen available
 • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot)
 • For guests with pets: Pets welcome
 • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide], TV/game/recreation room)