Mrzonka

Accomodation services in Jońcu

Brak oceny

Reklama

Nasza propozycja:

Close

Information

Joniec , 09-131 Joniec odległość od centrum: 0.6 kilometers

Description

KWATERY PRACOWNICZE/NOCLEGI DLA RODZIN

Do Państwa dyspozycji posiadamy pokoje noclegowe w domu jednorodzinnym, pokoje dwuosobowe, jak i czteroosobowe. W budynku do dyspozycji gości jest: telewizor, toaleta z wanną, duży aneks kuchenny połączony z salonem (z kuchenką gazową i lodówką) no i oczywiście pokoje dwuosobowe i trzyosobowe. Nocleg możliwy jest również w pokojach z toaletą, prysznicem bez kuchni. Posiadamy również domki holenderskie z kuchnią i WC (w niektórych dodatkowo prysznic) na terenie pola namiotowego znajdują się również oddzielne sanitariaty.

Cena za dobę 20-30 zł/ osoba

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO JAK I EMAILOWEGO

696...zobacz telefon

Joniec jest malowniczą miejscowością położoną nad rzeką Wkrą zachęcamy was do odpoczynku i pobytu na łonie natury za niewielkie pieniądze i wypadu niezbyt daleko jesteśmy tuż za rogiem u nas prawie jak na mazurach! Dzieli nas tylko około 70 km do Warszawy! Do państwa dyspozycji mamy: saunę banię, miejsce ogniskowe, miejsce ogniskowe zakryte, noclegi, sanitariaty, kajaki na godziny jak i duże spływy, bar na skarpie z nieziemskim widokiem, który jest rajem dla oka piwną ambrozją, jedzonkiem z kuchni polowej jak i żarełkiem z grilla! Wpadajcie do nas nie macie na co czekać tylko tu spędzicie miło i aktywnie swój czas z rodziną czy przyjaciółmi!

Accommodation site in the database since: 2014-08-04

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 10:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Water equipment rental, Udogodnienia Spa/wellness (Sauna)
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline])