Gospodarstwo Agroturystyczne "Ostoja w Morusach"

Agrotourism in Morusy

Morusy 2, 19-111 Krypno,
voivodship podlaskie, Poland

advertisement

Domki Letniskowe Jarek

City: Rowy

Price starting from: 100PLN total

 

Information

Description

Oferta pobytu w naszym gospodarstwie obejmuje zakwaterowanie i opcjonalnie częściowe lub całkowite wyżywienie. Goście, ze względu na chęć odbywania dłuższych wycieczek po okolicy, zwykle korzystają ze śniadania i tzw. obiadokolacji, który to posiłek jest, ze względu na późniejszą porę jego spożywania, połączeniem normalnego obiadu i kolacji - oczywiście wszystko jest zależne od Państwa życzeń, które można określić już przy zamawianiu pobytu.

DWOREK
W dworku znajdują się 3 pokoiki 2-3 osobowe:
jeden z oknem na drogę wjazdową na podwórko,
drugi, narożny, z oknami z widokiem na wjazd na podwórko i na drogę przez wieś,
trzeci, narożny z oknem na drogę (od strony wejścia do domku) i na ozdobne skalniaki z zielenią małego ogrodu przy podwórku, oraz łazienka (z okienkiem na zieleń na podwórku) z prysznicem, termą i toaletą, pokój jadalno-kuchenny z piecem i kuchenką gazową.

Główne wejście do dworku jest od strony drogi. Drugie, od strony podwórza z parkingiem i zabudowaniami gospodarczymi, prowadzi przez zadaszoną otwartą drewnianą altankę z ławą i kominkiem - wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek.

POKOJE
Jak wspomniano na wstępie, oprócz dworku, do dyspozycji gości mamy pokoje z łazienkami i toaletami, salon oraz jadalnię na poddaszu domu, w którym mieszka nasza rodzina, stojącym na wprost wspomnianego wcześniej dworku, po drugiej stronie drogi.

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Accommodation site in the database since: 2009-05-08

Expand description Collapse description

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground)

Persons who visited this site
were also interested in

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet