Promoted sites in the surrounding area

Dom Zdrojowy

Sanitorium in Swieradow-Zdroj

Information

For rent: Price range: Price per: Quantity: Layout:
Room 2-person 150 PLN whole 10 See
Suite 2-person 220 PLN whole 3 See

Dom Zdrojowy jest najciekawszym obiektem architektonicznym w Świeradowie-Zdroju
Podzielony jest na dwa budynki, które łączy najdłuższa na Dolnym Śląsku Hala Spacerowa (80 metrów). Obok na tarasach (160 metrów) znajduje się tzw. „Sztuczna Grota”, gdzie niegdyś była pijalnia wód mineralnych. Również w tym miejscu zaczyna się Główny Szlak Sudecki im. M. Orłowicza.
Dom Zdrojowy posiada 240 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych, również w apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w węzeł sanitarny, serwis kawowy, telefon i TV, dostęp do internetu.
W obiekcie jest Hala Spacerowa z podestem dla niepełnosprawnych, SPA, stołówka, kawiarnia, dwie sale konferencyjne, sala gimnastyczna, siłownia, pijalnia wody mineralnej, 3 windy osobowe,basen, punkty usługowe. W pobliżu znajduje się odpłatny całodobowy parking.
Uzdrowisko „Świeradów-Czerniawa” specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, schorzeń ginekologicznych oraz psychosomatycznych.
Naszych gości zapraszamy na pobyty lecznicze, wypoczynkowe, rehabilitacyjne, biznesowe oraz pobyty SPA.
Dom Zdrojowy to obiekt z idealnymi warunkami do aktywnego wypoczynku położony na południowo-zachodnim krańcu Polski u podnóża Gór Izerskich w dolinie rzeki Kwisy, wśród rozległych kompleksów lasów iglastych.
Świeradów Zdrój kusi licznymi atrakcjami turystycznymi oraz bogactwem wód mineralnych, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych polskich Uzdrowisk. Już od kilkuset lat przyjeżdżają tu ludzie pragnący podreperować swoje zdrowie.
Doskonałe położenie oraz klimat przepełniony radonem i nacechowany elementami klimatu wysokogórskiego powoduje, iż możemy spełniać marzenia o udanym wypoczynku oraz o wyjątkowo efektywnym działaniu odnowy biologicznej.
Świeradów Zdrój to przede wszystkim kurort, w którym przy okazji urlopu czy wyjazdu szkoleniowego możemy zadbać również o swoje zdrowie zwłaszcza gdy zdecydujemy się na pobyt w Domu Zdrojowym. Ten komfortowy ośrodek położony jest w centrum tego niewielkiego miasteczka w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego.

Accommodation site in the database since: 2008-12-12

Expand description Collapse description

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Place for a bonfire, Fireplace room, Udogodnienia Spa/wellness (Jacuzzi, Sauna, SPA & Wellness), Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
 • Conveniences: Facilities for disabled persons, Elevator
 • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar), Sport i rekreacja (Swimming pool), Canteen
 • For business: Conference rooms
 • Internet: Internet
 • Payments: Credit cards accepted
 • Reception desk: Reception desk open 24/7
 • Meal options: Meal options (Breakfast)
 • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Cot, Baby chair)

Rooms:

 • Pokój 2 osobowy (2-person)

  Number of the same rooms at the accommodation site: 10

  Price for whole 150 PLN

  Beds available:
  Double (1),
  Equipment:
  Desk, wardrobe / chest of drawers, phone in room, Radio, mineral water, TV
  Bathroom:
  Bathroom in room, Shower, WC, Toiletries, towel

  Show detailsHide details

Suites:

 • Apartament (2-person)

  Number of the same suites at the accommodation site: 3

  Price for whole 220 PLN

  Details:
  Number of rooms in suite: (2),
  Beds available:
  Double (2),
  Equipment:
  Desk, wardrobe / chest of drawers, phone in suite, Radio, mineral water, TV
  Bathroom:
  Bathroom in suite, Shower, WC, Toiletries, towel
  Kitchen:
  Refrigerator, Kettle

  Show detailsHide details

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Loading…
Loading…