guest rooms

Gościnny Dom 8.9 / 10

ul. 3 Maja 23, 43-450 Ustroń

Odległość od centrum: 0.7 kilometers

„Gościnny Dom” otoczony jest zielenią, z widokiem na góry, oddalony 100 m od ulicy,a zaledwie 1km od Rynku. Atrakcyjności położeniu „Gościnnego Domu” dodaje bliskość rzeki Wisły, deptaku i ścieżki rowerowej wzdłuż wału rzecznego (400 m od budynku), którym można dojechać rekreacyjnie do Wisły lub Skoczowa. Bliskość parku i zabezpieczonej przed deszczami olbrzymiej muszli koncertowej (500 m od budynku) sprzyja korzystaniu z licznych imprez kulturalno-rozrywkowych, dożynkowych cyklicznie odbywających się w porze letniej. Zaledwie jeden przystanek autobusowy dzieli „Gościnny Dom” od dotarcia do podnóża góry Czantoria, gdzie niezliczone szlaki sprzyjają uprawianiu górskiej turystyki pieszej oraz sportów zimowych. W pobliżu „Gościnnego Domu” znajdują się oznakowane trasy spacerowe, kompleksowe, kryte baseny z leczniczymi solankami oraz naturalne plaże nad rzeką Wisłą. Dzięki tej lokalizacji każdy znajdzie tu doskonałe warunki do wypoczynku biernego lub czynnego. “Gościnny Dom” zachęca do pobytów indywidualnych, grupowych oraz organizacji imprez okolicznościowych. Budynek posiada 12 pokoi (max do 35 os.); pokoje dwuosobowe (z możliwością wykorzystania dostawek) lub pokoje dwuosobowe łączone w tzw. studia. Każde studio jest wyposażone w TV, lodówkę, czajnik elektryczny. Wszystkie pokoje zaopatrzone są w talerzyki, kubki i sztućce. Łazienki posiadają pełny węzeł higieniczno-sanitarny z wyposażeniem dodatkowym. „Gościnny Dom” zachęca do pobytów indywidualnych, grupowych oraz organizacji imprez okolicznościowych (oferuje pokoje dwuosobowe i pokoje studio z możliwością samodzielnego wykorzystania). Zapraszamy do całorocznych aktywności takich jak : jazda na rowerze, spacery z kijkami (Nordic Walking), uprawianie narciarstwa biegowego lub zjazdowego. Preferujemy kontakt telefoniczny! Zapraszamy na wypoczynek!
www.goscinny.eu

Offer cenowa

 • 2 bed room Liczba usług: 3

  from 120 / night
 • 5 bed room Liczba usług: 1

  from 250 / night
 • Three-bedroom Apartment (6 adults) Liczba usług: 2

  from 360 / night

Pytania otwarte

Zadaj pytanie innym turystom lub właścicielowi obiektu.
Zapytaj o szczegóły oferty, informacje związane z lokalizacją lub okolicznymi atrakcjami.

Uwaga - chcesz zapytać o wolny termin? Chcesz zarezerwować nocleg?
Ask about accommodation

Ask about accommodation
from 120 zł / night

Oferty specjalne

2 Reviews turystów 8.9 / 10

 • cena/jakość 8.5
 • czystość 9
 • obsługa 9.5
 • amenities 8.5
 • equipment 8.5
 • show on the map 8.5
 • wyżywienie 10
Henryk Siudak
10

Henryk Siudak

Bardzo udany pobyt, zresztą po raz drugi w tym obiekcie, wspaniała lokalizacja blisko centrum, pani właścicielka bardzo miła osoba, Pobyt wraz z rodziną i kotem uważamy za super udany. Zdecydowanie polecam.

Eugeniusz Dyzia
7.9

Eugeniusz Dyzia

Gościnny Dom nazwa odpowiada stanowi faktycznemu ,bardzo miła właścicielka domu ,gustownie urządzona jadalnia czyste pokoje składające się z dwóch pomieszczeń w okół domu masa kwiatów szczególne słowa uznani...

Obiekty, które mogą Cię zainteresować

Domek

Domek

cottage

Ryn

from 200 zł / night