U Huberta w Huberku

Agrotourism in Świecku

10 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Ośrodek Wypoczynkowy Krasnal

City: Slesin

Price from: 120 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

Święcko 51, 57-441 Bożkow odległość od centrum: 1.5 kilometers

Description

Dom położony jest w miejscowości Huberek 6 km od Kłodzka ,przepiękne widoki z okien na góry stołowe i lasy oraz łąki na które wychodzą piękne sarny.Niedaleko od Huberka znajduje się Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój , Kudowa Zdrój,Bardo,Lądek Zdrój,Zieleniec,Czarna Góra , Jaskinia Niedźwiedzia ,Twierdza Kłodzka , kopalnia złota-Złoty Stok, stadnina koni , Skalne Miasto itp. OFERTA : W domu znajdują się pokoje z łazienkami na każdym piętrze oraz duża kuchnia z aneksem jadalnym . Dojazd droga asfaltowa z miejscami postojowymi na terenie posesji w cenie . Do dyspozycji siedem pokoi do wynajęcia.Telefon stacjonarny tv ,internet WiFi oraz telewizja satelitarna.Do dyspozycji duży basen z filtrem dla dzieci i dorosłych oraz grill.Więcej zdjęć pokoi i nie tylko na Facebook : Wakacje w górach-Złoty Stok Święcko/Huberek. Więcej informacji pod nr 517...zobacz telefon lub 501...zobacz telefon i 608...zobacz telefon Zapraszamy serdecznie .

Accommodation site in the database since: 2014-07-18

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 13:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available, Laundering on request)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Swimming pool)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (TV/game/recreation room)