Chata Z Bali Bukowina i Domki

Guest rooms in Strzebowiskach

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

Strzebowiska 21 , Strzebowiska, 38-608 Wetlina odległość od centrum: 1.4 kilometers

Description

Opis obiektu
Zapraszamy do Domu Gościnnego BUKOWINA zbudowanego z potężnych bali w stylu dworku myśliwskiego, otoczonego lasem i położonego na skraju wsi Strzebowiska.

Dysponujemy 5 pokojami z łazienkami 2, 3 i 4 osobowymi. Do dyspozycji gości jest 80m sala kominkowa. W okolicy znajdują się bary, karczmy, smażalnia pstrąga.

Na tyłach budynku znajduje się zaciszna łąka z klimatyczną drewnianą wiatą z paleniskiem. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicą i wielką trampoliną.

Lokalizacja
Dom Gościnny Bukowina położony jest w Ciśniańsko-Wetlińskim Parku Krajobrazowym na skraju wsi Strzebowiska w otulinie lasu obfitującego w dziką zwierzynę, grzyby i inne owoce leśne. Można tu spotkać wilka, jelenia, niedźwiedzia, rysia czy żubra. Na potoku płynącym przez posesję założyły swoje żeremia bobry, a 1km od obiektu w Rezerwacie Przyrody można obserwować rzadkie gatunki ptaków.

Okolica i atrakcje
W okolicy Bukowiny znajduje się wiele tras turystycznych, w tym specjalna trasa rowerowa, biegowa i do turystyki konnej. W odległości 3 km znajduje się wyciąg narciarski w Kalnicy, zaś około 25 km - Zalew Soliński.

Dla naszych gości organizujemy ogniska z pieczeniem prosiaka, zimą kuligi. W najbliższym sąsiedztwie, 300m od BUKOWINY, znajdują się stajnie z końmi do jazdy wierzchem oraz możliwość wypożyczenia rowerów.

Polecamy również niezapomnianą i szczególnie lubianą przez najmłodszych przejażdżkę kolejką wąskotorową malowniczym traktem z Majdanu do Przysłupia, oraz wizytę w Mini ZOO w Lisznej, gdzie dzieciaki mogą pokarmić najprawdziwszego jelenia i zobaczyć wiele innych zwierząt naszych lasów.

Na terenie naszej gminy odbywa się dużo imprez kulturalno/muzycznych takich jak Dni Cisnej, Rozsypaniec, koncerty jazzowe i folkowe.

Accommodation site in the database since: 2014-01-28

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • We speak the following languages: We speak foreign languages (English, Russian)
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Potty) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline])