Arkadia

Guesthouse in Kordowie

9.3 Rating
Liczba ocen:2

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

ul. Królewska 3 , Kordowo, 07-415 Olszewo Borki odległość od centrum: 1 kilometers

Description

"ARKADIA" jest położona 100 m od głównej drogi 61 Warszawa-Augustów i 5 km od Ostrołęki. Arkadia to mały przytulny pensjonat z komfortowymi pokojami dla osób którzy chcą dyskretnie, miło i w spokoju spędzić swój wolny czas. Posiadamy na dzień dzisiejszy 12 pokoi jednak w niedługim czasie nasz obiekt powiększy się o kolejne 4 pokoje. W pensjonacie posiadamy pokoje typu twin (2 pojedyńcze łóżka) jak również pokoje z łożami małżeńskimi (takich pokoi mamy 4). Wszystkie pokoje są z łazienkami, na podłodze leży wykładzina dywanowa ze specjalną warstwą wygłuszającą kroki, pokoje są wytapetowane dzięki czemu potęguje się wrażenie przytulności, W każdym pokoju jest nowoczesny duży telewizor LCD (zależnie od wielkości pokoju od 32' do 42') W każdym pokoju jest dostępna telewizja satelitarna, szybki internet bezprzewodowy wi-fi, dla gości hotelowych jest bezpłatnie do dyspozycji barek z kawą i herbatą oraz lodówki.
W cenie pokoju zawarte też jest pyszne domowe śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz za dopłatą obiadokolację.
Posiadamy też duży ogród z dużą altaną gdzie można w spokoju na łonie natury miło spędzić czas. Cały teren jest monitorowany. Posiadamy też duży parking na około 50 miejsc parkingowych, Przy altanie jest duży ładnie zagospodarowany staw, Dookoła pensjonatu jest dużo zieleni, ławeczki do posiedzenia, duży plac zabaw dla dzieci), można też zorganizować przyjęcie okolicznościowe (duża sala balowa na 180 osób). Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany przez 24h.

Accommodation site in the database since: 2009-12-02

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Restaurant)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Payments: Credit cards accepted
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Baby chair) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline])