Pensjonat Pod Kogutem

Guesthouse in Wisełce

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

ul. Łąkowa 10A , 72-513 Wisełka odległość od centrum: 0.6 kilometers

Description

Miłośników przyrody, ciszy i wędkowania, zapraszamy do Wisełki - Pensjonatu Pod Kogutem, usytuowanego na wzniesieniu, w otoczeniu dwóch jezior i lasów na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, 1 km od morza. Pensjonat znajduje się na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na jezioro Wisełka. Jezioro bogate jest w ryby, otoczone piaszczystymi plażami, na jednej z nich jest wypożyczalnia sprzętów wodnych oraz zażywać kąpieli wodnych.
Posesja obejmuje trzy domki letniskowe, każdy z łazienką i tarasem, TV oraz kuchnią letnią do wspólnego użytku. W ofercie jest także 2- pokojowy apartament z kuchnią i łazienką, TV oraz na jednym z poziomów domu gospodarzy są 3 pokoje z łazienkami i kuchnią i TV, do których jest oddzielne wejście.
Na terenie posesji znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci: duża trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia, można grać w piłkę, badmintona. Gospodarz hobbystycznie zajmuje się małą hodowlą ptactwa ozdobnego, można podziwiać przepiórki, kury, bażanty, gołębie, a także można kupić świeże, swojskie jajka, prosto od kury. Na terenie posesji znajduje się również ogrodzony, bezpłatny parking samochodowy.
Ceny od 35 zł od osoby za dobę.
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie u gospodyni Pani Krysi ( 601...zobacz telefon ) ZAPRASZAMY!!!
Prosimy o wysyłanie zaliczek na nr rachunku bankowego 56 ...zobacz telefon 300...zobacz telefon

Accommodation site in the database since: 2015-06-01

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 12:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Swings, Slide, Trampoline])