Pokoje Gościnne OSiR

Resort in Zamościu

3 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Information

ul. Królowej Jadwigi 8 , 22-400 Zamość odległość od centrum: 1.1 kilometers

Description

Pokoje gościnne OSiR położone są w odległości 600 m od zabytkowego Starego Miasta, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego, 200 m od ZOO, 500 m od dworca kolejowego, przy drodze krajowej nr 74. Obiekt stanowi alternatywę finansową dla hoteli w centrum, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu turystycznego. Ośrodek dysponuje bazą 26 pokoi 2, 3, 4, 5 i 6-os. dla 102 os., w tym 15 pokoi przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu prowadzi działalność związaną z organizacją: obozów sportowych, wycieczek, "zielonych szkół". Posiadamy warunki do organizacji obozów dla dyscyplin: lekkoatletyka, piłka ręczna, piłka nożna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, rugby, sztuki walki, judo, zapasy, łucznictwo, tenis ziemny, pływanie i inne.

Obiekty jakimi dysponujemy to: hala sportowo-widowiskowa, hala z salami specjalistycznymi, siłownia, hala tenisowa, stadion z pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim, wyposażony w bieżnię oraz obiekty L.A. z nawierzchnią syntetyczną "Conipur M", baza hotelowa (100 miejsc) i gastronomiczna (na 250 osób) z całodziennym wyżywieniem, sala konferencyjna.

2 km od Ośrodka znajduje się Zalew Miejski o pow. 18,2 ha, w tym część rekreacyjna 11,5 ha z wypożyczalnią sprzętu pływającego i małą gastronomią oraz część osadnikowa o pow. 6,7 ha, oddana Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu do hodowli i wędkowania.

Kryta Pływalnia, z pełnowymiarowym basenem sportowym o wymiarach 25x16 m o głębokości 1,6-1,8m i basenem rekreacyjnym z biczami bocznymi i gejzerami o głębokości 0,7-0,9 m oraz zjeżdżalnią, oddalona jest od głównego kompleksu OSiR o ok. 4 km. Znajduje się tam także sauna, sala fitness i jaskinia solna.

W sezonie zimowym XII - III na Rynku Wielkim w Zamościu funkcjonuje sztuczne lodowisko.

Udostępniamy naszą bazę na organizację turnusów rehabilitacyjnych i obozów dla osób niepełnosprawnych, gdyż nasze obiekty są kompleksowo przystosowane do ich obsługi. Posiadamy aktualny wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych nr OD/06/0010/07. Na życzenie przebywających u nas grup organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Roztoczu i Zamościu (także dla osób niepełnosprawnych).

Accommodation site in the database since: 2009-06-26

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Conveniences: Facilities for disabled persons, Elevator
  • Within the facility: Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Sports pitch, Gym/fitness club)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot)
  • For business: Conference rooms
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper)
  • For families with children: Facilities for families with children (TV/game/recreation room)
  • Location details: The site is located in Zamosc: - in Centrum - na Starym Mieście