Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domki & Apartamenty - Kompleks Wypoczynkowy Bryza

Category: cottage

City: Lubiatowo

 

Camping Nr 83 "Kaszubski Zakątek"

Campsite in Białogórze

Brak oceny

Reklama

Ośrodek Wypoczynkowy Krasnal

City: Slesin

Price from: 120 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Lubiatowska 8, Białogóra, 84-113 Wierzchucino odległość od centrum: 0.6 kilometers

Description

Camping „Kaszubski Zakątek”
położony jest w malowniczej, objętej w całości Nadmorskim Obszarem Chronionego Krajobrazu, nadmorskiej miejscowości Białogóra w gminie Krokowa.
Camping usytuowany jest w zachodniej części Białogóry w otulinie lasu stanowiąc idealne miejsce wypoczynkowe dla rodzin z dziećmi, osób starszych oraz wszystkich, którzy cenią sobie wypoczynek w ciszy i spokoju na łonie natury.
Głównym atutem Białogóry jest piękna, szeroka i nieskazitelnie czysta plaża, na którą można dotrzeć pieszo, zaprzęgami konnymi bądź rikszami. Dla osób chętnych wrażeń proponujemy piesze lub rowerowe wędrówki utwardzonymi szlakami rowerowymi z ciszą w tle, widokiem pięknej, nadmorskiej przyrody oraz czystym, osobliwym klimatem.
Teren campingu jest ogrodzony, w pełni oświetlony oraz objęty całodobową w sezonie letnim ochroną firmy wyspecjalizowanej.
Naszym gościom oferujemy: pole namiotowe, campingowe oraz caravaningowe z licznymi przyłączami do energii elektrycznej. W ofercie stałej bazy noclegowej posiadamy: domek letniskowy 6 osobowy z prysznicem, WC oraz aneksem kuchennym. 5 domków 4 osobowych z aneksem kuchennym oraz łazienką. Ponadto do dyspozycji gości mamy 5 pokoi z łazienkami 3-4 osobowe.
Na terenie campingu znajdują się dwa budynki sanitariatów z wydzielonymi pomieszczeniami (WC, umywalki, prysznice) dla kobiet i mężczyzn także z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych czynne całodobowo. Do dyspozycji gości udostępniona jest kuchnia turystyczna wyposażona w lodówki, czajniki, zlewozmywaki oraz kuchenki elektryczne. Istnieje możliwość skorzystania z pralki automatycznej (za dodatkową opłatą). Oprócz tego znajduje się również plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, internetowy punkt dostępowy HotSpot, ogólnodostępna świetlica wyposażona w TV oraz liczne gry dla najmłodszych oraz miejsce na ognisko.
W pobliżu naszego campingu mieści się wielofunkcyjne boisko tartanowe, kort ziemny, mini golf oraz wypożyczalnia rowerów. Gości zachęcamy do skorzystania z nauki jazdy konnej w pobliskiej stadninie koni oraz zapoznania się z licznymi zabytkami naszej gminy wartymi odwiedzenia.

Recepcja czynna jest od godziny 8.00 do 21.00.
Oferujemy płatność za pobyt kartą bankową realizowaną przez terminal płatniczy, bądź gotówkowo.
Serdecznie zapraszamy ...

Accommodation site in the database since: 2017-06-09

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Place for a bonfire, Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available)
  • Conveniences: Facilities for disabled persons
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Payments: Credit cards accepted
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide], TV/game/recreation room)