DoliAnna

Agrotourism in Starej Hucie

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

os. Lasowe 58B , Stara Huta, 22-440 Krasnobród odległość od centrum: 1.7 kilometers

Description

DoliANNA W dolinie Anna chałupę miała, gdy była mała w niej się chowała...a gdy wyrosła remont zrobiła. Do DoliAnny gości sprosiła...i wy przybywajcie, jeśli czujecie, że na łonie dziewiczej natury odpocząć chcecie!
Tutaj czas jakby się zatrzymał, tu zegarem cykanie świerszczyka! Tu ze słońcem wstajesz, a z księżycem gwiazdom kołysankę nucisz, boś tak blisko nieba... że już się nie smucisz! Odpoczniesz w ciszy, myśli swe usłyszysz, nowe marzenia wymyślisz i znów będziesz chciał powrócić!
Nasza chata stoi w tak urokliwym miejscu na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego, w małej wiosce, gdzie 5 chałup na krzyż stoi, gdzie przyroda pięknem swym zachwyca, gdzie geografia do tej pory ma wątpliwości, co do nazwy miejscowości W tej dolinie, we wsi pachnącej skoszoną trawą, mleczną krówką i zroszonym rannym polem, do której żadna asfaltowa droga nie prowadzi, odpoczniecie naprawdę! Dotrzecie tu bezpiecznie i bezpiecznie wrócicie, wspominając na zawsze wyjątkowy odpoczynek.
Zapraszamy na jedyny taki, wakacyjny odpoczynek w naszej chacie DoliANNA.
Dysponujemy czterema pokojami z łazienkami. Dwa pokoje są czteroosobowe, dwa dwuosobowe. Domek jest z poddaszem, dwa pokoje na parterze, drugie dwa na poddaszu i kuchnia w podpiwniczeniu.

Accommodation site in the database since: 2017-03-29

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available