Stodoła Białe

Agrotourism in Białym

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Białe 31B , 09-500 Białe

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

Białe 31B , 09-500 Białe

For rent: Price: Number: Layout:
2 bed room from 100 / night 2 See Ask about accommodation
3 bed room from 150 / night 2 See Ask about accommodation
4 bed room from 200 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Stodoła to obiekt oferujący pokoje do wynajęcia w miejscowości Białe w gminie Gostynin, na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Budynek zlokalizowany jest przy jeziorze Białym, które dzięki swej czystości jest znakomitą atrakcją dla nurkujących, lubiących pływać czy dla dzieci bawiących się w wodzie. Jezioro Białe jest dodatkowo największe z jezior w okolicy (150 ha). Najgłębsze miejsce od lustra wody wynosi ok 31 m.
Duża ogrodzona przestrzeń wokół naszego budynku to doskonała zaleta dla dzieci. Mogą swobodnie biegać, bawić się, grać w piłkę czy uczyć się jazdy na rowerze.
Dla naszych gości mamy zapewniony dostęp do plaży UDana. Na plaży można skorzystać różnorodnego sprzętu wodnego: kajaki, wielorakie rowery wodne, kule wodne (szczególna frajda dla najmłodszych, nie znajdziemy ich nigdzie indziej w naszej okolicy), pomost. Na plaży znajdują się ławeczki, stoliki, duża altana z pięknym widokiem na wodę, piaszczysta plaża, miejsce do zabaw dla dzieci, a dla osób które wolą mniej piasku jest również obszar zielony. Plaża przyjazna rodzinom z dziećmi.

Accommodation site in the database since: 2019-06-12

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 15:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Water equipment rental, Private beach/pier
  • Conveniences: Air conditioning
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline])

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również