Danielówka

Agrotourism in Ciemiętnikach

10 Rating
Liczba ocen:3

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Information

Kluczewsko 1 , 29-120 Kluczewsko odległość od centrum: 0.6 kilometers

Description

U nas poczujesz się jak w domu ,nawet daleko od domu:-).
Spróbuj czegoś nowego. Czegoś, czego nie znajdziesz w innych rejonach naszej Polski. Zasmakuj w klimatach eko- i agro-, odwiedź nas i zobacz co na prawdę może odłączyć Cię od codzienności.
Zapewnimy Ci nie tylko święty spokój, który gwarantuje nasze położenie w środku leśnej gminy Kluczewsko. Pobyt u nas to również pełen relaks w towarzystwie rzadko hodowanych Danieli, świetnych sąsiadów oraz (prawdopodobnie!) najmilszych gospordarzy, jakich można spotkać na swojej wakacyjno-weekendowej drodze.
Na weekendowych i wakacyjnych turystów czeka funkcjonalnie urządzone gospodarstwo agroturystyczne z komfortowymi pokojami zaprojektowanymi w róznych stylach.
Planując rezerwację pokoju w naszym gospodarstwie eko-agroturystycznym warto przemyśleć gdzie będziesz nocować. Noclegi proponujemy w kilku komfortowych, nowoczesnych oraz zaprojektowanych z myślą o różnych gościach stylach. Możesz zatem wybrać dla siebie jeden z następujących pokoi:
-pokój Rolnika
-pokój Zielarki
-pokój Gajowego
-pokój Rybaka
-pokój Myśliwego.
W trakcie pobytu w Danielówce proponujemy Ci niezwykłą formę rozrywki połączonej z releksem na łonie natury. To właśnie Safari Daniel, podczas którego można z ambony obserwować codzienne zachowanie danieli z naszej hodowli.
Amatorzy wodnych sportów z pewnością mają na uwadze bliskość atrakcji wodnych, których w naszej okolicy nie brakuje.
Specjalnie dla naszych gości organizujemy spływy kajakowe. Najpopularniejsza trasa to odcinek pomiędzy Maluszynem a Zalewem Sulejowskim, którą można pokonać wybranym przez siebie kajakiem. Malowniczy przebieg rzek gwarantuje niezapomniane wrażenia!
Zapewniamy kompleksową obsługę podczas aktywności, czyli bezpieczne miejsce parkingowe, transport oraz kamizelki asekuracyjne. Cena wypożyczenia kajaka to jedynie 25zł / osobę.
Czas spędzony na beztroskim odpoczynku w wiejskich klimatach też trzeba od czasu do czasu urozmaicić. Dlatego korzystając z bliskości stadniny koni w pobliskich Rączkach i serdecznie polecamy aktywny wypoczynek w towarzystwie koni. Organizujemy przejazdy bryczką ,naukę jazdy konnej.
Bazując na doświadczeniu oraz preferencjach naszych zacnych gości proponujemy najbardziej malownicze i atrakcyjne trasy rowerowe, których pokonanie zapewni dużo radości. Na trasie znajduje się mnóstwo okolicznych zabytków oraz miejsc, które są godne uwagi i stanowią bazę nie tylko do wyjazdów rowerowych ale także alternatywę dla spędzania czasu w okresie słabszych warunków atmosferycznych.
Jesinią niewątpliwą atrakcją stają się w danielówce wielkie grzybobrania. Bladym świtem przeszkolona przez gospodarzy ekipa gości rusza w teren, by pilnie wypatrywać grzybów w leśnym poszyciu.To czas zdrowej rywalizacji i wielkiej radości z "upolowanych" dorodnych okazów. Drugie śniadanie, złożone z kanapek i kawy z termosu, spożywane na leśnych polanach, smakuje jak nigdy. Przy późniejszym marynowaniu i suszeniu grzybów towarzyskim pogaduszkom nie ma końca...
Pobyt na świeżym powietrzu zazwyczaj zaostrza apetyt. Danielówka oferuje wyśmienita kuchnię oraz pyszne przetwory. Organizowane są Warsztaty Domowej Spiżarni, podczas których przygotowywane są wszystkie serwowane tutaj potrawy. Wyjeżdzający goście, oprócz niezapomnianych wrażeń z pobytu, zabierają ze sobą słoiki własnoręcznie przyrządzonych przetworów i kartki z przepisami na tutejsze smakowite dania.
Danielówka posiada też specjalną ofertę dla milusińskich. Mogą oni spedzać czas na atrakcyjnie urządzonym i bezpiecznym placu zabaw a dzięki animatorowi kultury, który organizuje dzieciakom różnorodne zajecia,
wypoczywający rodzice nigdy nie usłyszą od swych pociech "Mamo, nudzę się..."
Gdy pogoda nie sprzyja imprezom plenerowym, zapraszamy do sali biesiadnej, gdzie może bawić sie równoczesnie ok. 50 osób.
Danielówka to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych wszelkiego rodzaju.
Odkryj Danielówkę. Warto :-).

Accommodation site in the database since: 2015-07-21

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Water equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Canteen, Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide])