Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pensjonat Świerkówka

Category: guesthouse

City: Stronie Śląskie

Price from: 45 całość

 

Pokoje Mario

Guest rooms in Mostowicach

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

Bystrzyca Kłodzka 10 , 57-500 Bystrzyca Kłodzka odległość od centrum: 0.3 kilometers

Description

MARIO stanowi znakomite miejsce na rodzinny wypoczynek, wypad ze znajomymi, czy dla par potrzebujących prywatności, chwili dla siebie na każdą porę roku; w okresie zimowym stanowi doskonałą bazę dla narciarzy, gdyż jest oddalony o zaledwie kilka kilometrów od najbliższego wyciągu narciarskiego w ZIELEŃCU, RICKY (Czechy) czy ROKYTNICE, doskonałą atrakcję stanowi narciarstwo biegowe - Orlicke Zahori, oddalone od Mostowic zaledwie o 1 km, Spalona 6 km. W samym pensjonacie do dyspozycji gości pozostaje miejsce, gdzie można wygodnie i bezpiecznie przechowywać sprzęt. A po całym dniu spędzonym na stoku zrelaksować się w saunie bądź na wspólnej rozmowie przy kubku gorącej kawy/herbaty w pokoju z widokiem na góry Orlickie i Bystrzyckie. Po zakończeniu sezonu narciarskiego jest z kolei idealnym miejscem dla miłośników gór, chcących odpocząć od zgiełku miasta i codzienności w rodzinnej, miłej atmosferze (miejsce na grill, ognisko, plac zabaw). Bez względu na porę roku odwiedzając nasze tereny "obowiązkowo" należy wybrać się na wycieczkę po tutejszych górach bogatych w szlaki piesze, ścieżki przyrodniczo - dydaktyczne, trasy rowerowe - posiadamy wypożyczalnię rowerów, co pomoże się Państwu zapoznać z tutejszą przepiękną fauną i florą np. Torfowisko pod Zieleńcem -bardzo interesujący teren - uroczysko przypomina miejscami krajobraz arktycznej tundry, a czasem syberyjską tajgę z niewielkimi jeziorkami torfowiskowymi. W pobliżu znajduje się pięć uzdrowisk - Lądek Zdrój, Duszniki Zdrój, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój, Długopole Zdrój, są to miejscowości z wodami zdrojowymi, tu przyjeżdżają turyści po zdrowie i po urodę, leczą skutecznie swoje dolegliwości, nabierają nowych sił witalnych. Atutami kłodzkich uzdrowisk jest m.in. łagodny specyficzny klimat, bogactwo wód leczniczych. Ilość uzdrowisk świadczy o wyjątkowych walorach zdrowotnych i wypoczynkowych regionu, skupionych na stosunkowo małej przestrzeni, co ułatwia zwiedzanie i poznawanie tego obszaru Polski. Szczególnie w okresach sezonowych zapraszamy zapalonych grzybiarzy i smakoszy jagód w nasze rejony, gdyż okoliczne lasy są bogate w te produkty. Mostowice graniczną z Czechami, co umożliwia odwiedzenie Naszych sąsiadów, poznanie ich kultury, nabycie regionalnych produktów, czy zwiedzenie okolicznych atrakcji.

W samym domu znajdziecie państwo szereg atrakcji: wypożyczalnie rowerów, boisko do piłki siatkowej, siłownie oraz saunę, tv; dla dzieci piłkarzyki, gry planszowe, książki, kolorowanki co zapewni nawet w czasie niepogody ciekawą rozrywkę i nie pozwoli się nudzić naszym gościom.

W oddalonej o 300 m miejscowości Orlickie Zahory znajdują się: boisko piłkarskie, korty tenisowe, wyciągi narciarskie, trasy biegowe dla narciarzy, kryty i otwarty basen, staw wędkarski.

Accommodation site in the database since: 2015-08-03

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Ironing on request)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch, Gym/fitness club included in the price)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings], TV/game/recreation room)