"Słoneczny" Ośrodek Wczasowy

Resort in Okunince

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Information

Włodawa IV/133 , 22-200 Włodawa odległość od centrum: 0.8 kilometers

Description

Słoneczny ośrodek wczasowy serdecznie wszystkich zaprasza do odwiedzenia Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, krainy pięknej i niezwykłej. Pensjonat znajduje sie w Okunince nad J.Białym, w powiecie włodawskim, który zasługuje na szcególną uwagę dzięki wysokim walorom przyrodniczym, kulturowym i krajobrazowym. Nieskażona, dzika przyroda, cisza i spokój oraz piękne jeziora przyciągają co roku rzesze turystów.Jest to budynek piętrowym w całości ogrodzony i otoczony dużą ilością zieleni i kwiatów.
W swojej ofercie posiadamy pokoje 2, 3/4 -osobowe oraz dwupokojowe studio. Każdy pokój posiada osobne wejście. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, umywalką i wc oraz TV, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. Na życzenie klienta udostępniamy żelazko.
Na parterze znajduje się 6 pokoi 3/4 -osobowych. W każdym z nich jest podwójne małżeńskie łoże i dwie pojedyńcze sofy, ława , szafki na ubrania. Na piętrze są 4 pokoje 2 -osobowe oraz 2 studia, do których wchodzi się z tarasu, gdzie stoją stoliki i parasole. W pokoju 2 osobowym znajduje się podwójne łożel. Studio to 2 przejściowe pokoje, w których w sumie są dwa podwójne łóżka i dwie pojedyńcze sofy.
Na terenie ośrodka jest w pełni wyposażenia kuchnia do dyspozycji gości.
Posiadamy dużą zadaszoną altanę, wydzielone miejsce na ognisko z przygotowanym drewnem oraz grille dla gości. Posiadamy duży, dozorowany, bezpłatny parking.
Dla dzieci są przygotowane 2 miejsca do zabawy:zjeżdżalnia i duża piaskownica z zabawkami oraz huśtawki i domek z drewna. Ponieważ większość naszego terenu to trawa nie ma przeszkód, aby grać w piłkę, kometkę itp.
Słoneczny ośrodek wczasowy położony jest w bezpiecznej okolicy ok. 200m od centrum i jeziora (główna plaża ). W odległości ok. 20m od ośrodka znajduje się sklep spożywczy i restauracja.
Na życzenie naszych klientów pośredniczymy w organizacji imprez: spływ kajakowy rzeką Włodawką, rejs statkiem wycieczkowym, przejażdżka zaprzęgiem konnym po okolicy.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY.

Accommodation site in the database since: 2011-02-22

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline])