"Domki Pod Czołem"

Agrotourism in Soblówce

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Ujsoły 201A , 34-371 Ujsoły odległość od centrum: 1.9 kilometers

Ostatnia aktywność

  • Lena zapytał(a) o nocleg 1 Day temu
  • Iwona zapytał(a) o nocleg 1 Day temu
  • Łukasz zapytał(a) o nocleg 2 Days temu

Reklama

Nasza propozycja:

Close

Information

Ujsoły 201A , 34-371 Ujsoły odległość od centrum: 1.9 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
4 bed room from 20 / person 1 See Ask about accommodation
8 bed room from 20 / person 1 See Ask about accommodation
Cottage (12 adults) from 240 / night 1 See Ask about accommodation
Cottage (7 adults) from 150 / night 1 See Ask about accommodation

Description

www.domkipodczolem.pl

Chciałbyś spędzić wakacje w górach lub planujesz krótszy wypad w góry, wybierz Beskid Żywiecki, a w szczególności polecamy wybrać Soblówkę w Gminie Ujsoły. Miejscowość na historycznym pograniczu polsko-węgiersko-austriackim, a dzisiaj polsko-słowackim. Tutaj czekają na Ciebie całoroczne komfortowe drewniane chatki, 12-osobowa i 7-osobowa. Możesz je wynająć i spędzić miło pobyt w otoczeniu przyrody, wspaniałych krajobrazów i widoków na hale: Muńcoł, Rycerzowa, Lipowska, Rysianka czy Krawców Wierch oraz znane okoliczne góry: Pilsko, Skrzyczne, Barania Góra czy Babia Góra.
Do Dyspozycji gości udostępniona jest wiata z grillami, z przyłączem prądu i oświetleniem, a dla dzieci plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, trampoliną i domek drewniany ze zjeżdżalnią.
Domki mają wysoki standard i posiadają pełne wyposażenie we wszystko, to co jest niezbędne do komfortowego i wygodnego pobytu przez cały rok, w tym kominek opalany drewnem by zapewnić ciepło i niepowtarzalny klimatyczny nastrój.
Obok domków jest gospodarstwo z krówką, owieczkami, kurami i królikami. Na miejscu spędzając ferie czy wakacje można zaopatrywać się w mleko oraz jajka od kur z ekologicznego chowu.
Na okolicznych łąkach można podziwiać wiele kwitnących ziół i bylin, gdyż tereny te nigdy nie były użytkowane rolniczo z wykorzystaniem nawozów sztucznych, a służą tylko jako pastwiska górskie.
W pobliżu przebiega wiele turystycznych szlaków górskich prowadzących do schronisk turystycznych na Wielkiej Rycerzowej, Krawcowym Wierchu, Lipowskiej, Rysiance, Przegibku czy Wielkiej Raczy. Nasza okolica stanowi świetne miejsce do dłuższych wycieczek górskich jak i do krótkich spacerów czy krajoznawczych wycieczek rowerowych, w tym górskich i szosowych.
Cały obszar gminy Ujsoły znajduje się ma terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego, a obszary leśne objęte są europejską ochroną programu „NATURA 2000”.
Soblówka stanowi dobrą bazę wypadową nie tylko w pobliskie szczyty, ale również
w sąsiadujące pasma górskie Beskidu Śląskiego czy Beskidu Małego, czy w pobliską Małą Fatrę oraz Tatry Zachodnie oddalone o niewiele ponad godzinę jazdy samochodem. Można również wybrać się nad Jezioro Żywieckie, Międzybrodzkie i słowackie Jezioro Orawskie położone
w odległości 40 km.
Pragniesz spędzić weekend w gronie rodziny czy znajomych wybierz „Domki Pod Czołem” na przysiółku Smereków Wielki w Soblówce.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Oferujemy również dwa pokoje
- 8-osobowy wraz z łazienką
- 4-osobowy z łazienką na korytarzu

Kontakt:
Bogusława Sporek
Soblówka 201a
34-...zobacz telefon Ujsoły
tel: 338...zobacz telefon
kom: 695...zobacz telefon
Nr. konta : 53 ...zobacz telefon 300...zobacz telefon
www.domkipodczolem.pl:
12981.dobrynocleg.pl www.domkipodczolem.pl

Accommodation site in the database since: 2009-06-24

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Ironing on request)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline], TV/game/recreation room)