Apartament U Bożeny

Guest rooms in Szklarska Poreba

Szklarska Poreba, ul. Obrońców Pokoju 15, 58-580 Szklarska Poręba,
voivodship dolnośląskie, Poland

Information

For rent: Price: Quantity: Layout:
Suite 4-person 35 - 50 PLN person 1 See Contact form

Zapraszamy na całoroczny wypoczynek do Szklarskiej Poręby. Bardzo ładne małe mieszkanie z osobnym wejściem, na I piętrze (apartament 4-os., 30 m.kw.) nowe, po remoncie: pokój, aneks kuchenny i łazienka, z pięknym widokiem na góry; Bardzo dobra lokalizacja: przy lesie, 200 m do stoku narciarskiego z 3 wyciągami orczykowymi, 250 m do centrum. Spokojna okolica. Zapraszamy!
Najpewniejsza droga kontaktu poprzez numer telefonu 506...zobacz telefon
Na życzenie Gości zapewniamy catering wyżywienia po atrakcyjnej cenie z upustami dla naszych klientów. Lokal "Gościniec Pod Lipą" odległość 300 m od obiektu.

UWAGA!!!
Dzieci do 3 lat - pobyt bezpłatny; od 3-10 lat - 50% zniżki

Website:
apartamentubozeny.dobrynocl...

Accommodation site in the database since: 2011-01-22

Expand description Collapse description

  • Check in/Check out: from 13:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Kitchen available, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available), Place for a bonfire
  • For guests with pets: Pets welcome

Suites:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet