Domki "Adaś"

Cottage in Ostrowie

Brak oceny

ul. Biwakowa 11, Ostrowo, 84-105 Karwia odległość od centrum: 1.8 kilometers

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Biwakowa 11, Ostrowo, 84-105 Karwia odległość od centrum: 1.8 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
Cottage (8 adults) from 150 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Domki 6-8 osobowe. W malowniczej miejscowości Ostrowo położonej pomiędzy Karwią i Jastrzębią Górą, około 10 km od Władysławowa nad Morzem Bałtyckim na Kępie Ostrowskiej w sąsiedztwie pradoliny Czarnej Wody, można spędzić miło i przyjemnie swój wolny czas. Zdala od zgiełku zatłoczonych miast, od tempa pracy, natłoku codziennych obowiązków można cieszyć się piękną zielenią i urokiem gęstych lasów, zanurzyć stopy w ciepłym piasku i podziwiać piękno Morza Bałtyckiego. Tu w Ostrowie znajdzie się miejsce dla zwolenników ciszy i spokoju jak i przygód i zabawy. Amatorzy ciszy i spokoju preferujący możliwość ucieczki w świat literatury oddychając Świeżym powietrzem i podziwiając piękno przyrody. Zaś Ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas mogą wybrać się do okolicznych miejscowości jak i zostać w samym Ostrowie i oddać się oferowanym atrakcjom i zabawie (występy artystów, rowery wodne, trasy rowerowe, skutery wodne, windsurfing, kitesurfing, itp.). W Ostrowie bierze swój początek ścieżka dydaktyczna prowadząca do rezerwatów przyrody Bielawskiego Błota. W Ostrowie przy drodze wojewódzkiej 215 zostały zorganizowane dla kąpieliska nadmorskie. W 2012 r. kąpielisko Ostrowo (wejście nr 35) spełniło wytyczne wymogi jakościowe dla wody w kąpielisku Unii Europejskiej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z nasze oferty wypoczynkowej Domki „Adaś – Ostrowo”, to miejsce gdzie można spędzić urlop w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu i morza (500m). Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2011 r. i z roku na rok korzystając z nabytego dzięki turystom doświadczenia uatrakcyjniamy nasza ofertę turystyczną. Teren na którym znajdują się domki jest ogrodzony i przede wszystkim jest terenem chronionym przez agencję ochrony. Wszystko to po to aby nasi goście mogli czuć się bezpiecznie. Dostępny jest również parking, teren zielony do gier i zabaw jak i w każdym domku dostępny jest grill wraz ze stołem i krzesłami. Zatroszczyliśmy się również o to aby nasi goście nie musieli ponosić dodatkowych kosztów bądź nie brali ze sobą dużego bagażu wyposażyliśmy każdy domek w parasol plażowy, koce i parawan. Korzystając z naszej oferty można liczyć na 100% dyskrecję i wysoką jakość usług.
domkiostrowokarwia.pl:
domkiadas.dobrynocleg.pl domkiostrowokarwia.pl

Accommodation site in the database since: 2015-05-18

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings])