Apartament Sun

Private accomodation in Świnoujściu

Brak oceny

ul. Hołdu Pruskiego 15B/5, 72-600 Świnoujście odległość od centrum: 0.4 kilometers

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Information

ul. Hołdu Pruskiego 15B/5, 72-600 Świnoujście odległość od centrum: 0.4 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
Apartment (4 adults) from 35 / person 1 See Ask about accommodation

Description

Apartament Sun w śródmieściu Świnoujścia to doskonałe miejsce na wypoczynek dla 4 osób. Nasz apartament znajduje się w nowym, budynku z cichobieżną windą, na spokojnym osiedlu położonym na skraju Parku Zdrojowego.
W 30 metrowym mieszkaniu położonym na parterze znajduje się 1 pokój połączony z kuchnią, łazienka, przedpokój oraz balkon. Apartament jest w pełni wyposażony dla zapewnienia Państwu miłego wypoczynku. Niepowtarzalny klimat mieszkania tworzą ciepłe kolory oraz duże, rozjaśniające wnętrze okna. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ gwarantujący spokojny i bezpieczny wypoczynek.

Wielkim atutem mieszkania jest lokalizacja. W odległości 100 m położony jest Park Zdrojowy. W odległości 300 m znajduje się plac zabaw dla dzieci w Parku Zdrojowym vis a vis Komendy Miejskiej Policji. Niespełna 10 minut spacerem znajduje się nadmorska promenada i piękna piaszczysta plaża. Mieszkanie zlokalizowane jest 5 minut od miejskich przepraw promowych Świnoujście-Warszów (promem Bielik).

Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe. Dla korzystających z rowerów istnieje możliwość ich przechowywania. Za dodatkową opłata zapewniamy miejsce parkingowe w hali garażowej (wcześniej prosimy o kontakt w sprawie dostępności).
www.apartament-sun.com.pl:
68995.dobrynocleg.pl www.apartament-sun.com.pl

Accommodation site in the database since: 2017-01-30

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 13:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Conveniences: Elevator
  • Location details: The site is located in Swinoujscie: - w Centrum