Ośrodek Domków Wypoczynkowych Chmurka

Resort in Mszanie Dolnej

8.5 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Willa "Bór"

City: Ostrowite

Price from: 80 całość

Nasza propozycja:

Close

 • U Kowola

  cottage
  Banska Nizna

  From 600 / night

   
Information

ul. Starowiejska 4G, 34-730 Mszana Dolna odległość od centrum: 0.7 kilometers

Description

Teren Ośrodka obejmuje 37 arów. Na tym terenie znajduje się 5 domków wypoczynkowych. Każdy z nich składa się z dwóch całkowicie niezależnych części. Jedno mieszkanie na parterze (murowane) a drugie na piętrze (drewniane), z osobnym wejściem po schodkach. W każdej z tych części jest pokój, przedpokój, łazienka z ubikacją i mała kuchenka. W pokoju są dwie wersalki dwuosobowe, szafa ubraniowa, stolik, krzesła, radio, telewizor, a w niektórych domkach komoda. W łazience jest bojler z ciepłą wodą, wanna, umywalka, ustęp, lustro i szafeczka. W kuchni jest zlewozmywak (ciepła woda), dwupłytowa kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny bezprzewodowy i lodówka (w niektórych domkach lodówka jest w przedpokoju). W przedpokoju jest też zwykle stolik i dwa krzesła. W górnej części (czyli w mieszkaniu na piętrze) jest dodatkowo poddasze z trzema materacami z gąbki. Tak, że razem jest tam 7 miejsc noclegowych (dwie wersalki dwuosobowe w pokoiku na piętrze plus te trzy materace na poddaszu).
Na wyposażeniu domków są kołdry, poduszki, koce oraz pościel. W każdej kuchni są talerze głębokie, płaskie, deserowe, szklanki, patelnia, łyżki, widelce, noże, małe łyżeczki, trzy garnki do gotowania itp. Natomiast kto nie zamierza gotować posiłków w domku, ma możliwość skorzystania z kilku punktów gastronomicznych o zróżnicowanym standardzie, które znajdują się na terenie Mszany Dolnej.
Teren Ośrodka jest ogrodzony z miejscami parkingowymi i zamykaną bramą. Bezpośrednio za ogrodzeniem Ośrodka jest trawiaste boisko do piłki nożnej oraz boisko do piłki plażowej, na którym co roku odbywają się otwarte turnieje zarówno dla wczasowiczów jak i dla miejscowych. Niecałe 100 metrów dalej przepływa rzeka, w której w ciepłe dni można się wykąpać (a zawsze powędkować). Głębokość wody na progach wodnych sięga 1,20m, a poza progami woda jest na tyle płytka, że mogą się w niej popluskać maluchy.
W okresie letnim bardzo często organizujemy dla dzieci zabawę na dmuchanych zjeżdżalniach, dmuchanych zamkach lub w Małpim Gaju gdzie jest suchy basen z piłeczkami. Jest to oczywiście darmowe dla naszych gości.
W zimie do ogrzewania domków używamy elektrycznych grzejników olejowych. W każdym domku znajduje się jeden taki grzejnik o mocy ok. 2,2kW i jak dotąd nikt nie skarżył się na to, żeby było zbyt zimno. Jest to wiadomość dla tych, którzy wybierają się do nas w sezonie zimowym.
W lecie organizujemy turnusy tygodniowe, dwutygodniowe lub dłuższe, zaczynające się i kończące w sobotę. Ma to na celu lepsze dopasowanie do większości wczasowiczów, którzy przeważnie mają urlop od soboty i właśnie wtedy najbardziej odpowiadałoby im przyjechać. Oczywiście nietypowe terminy też wchodzą w rachubę, ale to już do indywidualnego uzgodnienia z recepcją.

Accommodation site in the database since: 2009-01-06

Expand Collapse

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire
 • Conveniences: Facilities for disabled persons
 • Internet: Internet
 • For families with children: Facilities for families with children (Playground)