Słoneczny Stok

Agrotourism in Półkotach

Brak oceny

Sejny 18 , 16-500 Sejny odległość od centrum: 0.7 kilometers

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Price from: 25 całość

Information

Sejny 18 , 16-500 Sejny odległość od centrum: 0.7 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
2 bed room from 120 / night 3 See Ask about accommodation
3 bed room from 150 / night 1 See Ask about accommodation
4 bed room from 180 / night 1 See Ask about accommodation
Cottage (6 adults) from 300 / night 1 See Ask about accommodation

Description

Gospodarstwo Słoneczny Stok w Półkotach powstało na bazie byłego gospodarstwa rolnego zachowując jego układ i klimat. Tylko u nas można się poczuć jak u babci na wsi za dawnych czasów. Robimy wszystko by goście podczas pobytu byli jak najbliżej natury. Zachęcamy do wypoczynku u nas, nad jednym z najczystszych i najpiękniejszych jezior Suwalszczyzny - Sejneńszczyzny. Zakwaterowanie: domek z bala 6-osobowy, dwa domki z pokojami dwu - i trzyosobowymi, z oddzielnymi wejściami, tarasami, altanami i samodzielną przestrzenią do wypoczynku. Pokoje wyposażone są w kompletne łazienki z ciepłą wodą i małe aneksy kuchenne. Nad jeziorem: plaża, kąpielisko z wydzielonym brodzikiem dla dzieci, dwa pomosty, łódź wiosłowa, kanadyjka, kajaki, siatkówka plażowa, ławki, altany i miejsca na ognisko i grilla. Naszym gościom udostępniamy klimatyczne kwatery, przyzagrodowe pole namiotowe, stodołę w stylu country i gorącą saunę. Istnieje możliwość ustawienia przyczepy kempingowej. Lokalizacja naszego siedliska to doskonałe miejsce do poznawania uroków Suwalszczyzny i wypadów turystycznych na Litwę i Białoruś. Zapraszamy na wypoczynek gości z całej Polski i sąsiadów z Litwy. Więcej: www.slonecznystok.net
www.slonecznystok.net:
www.slonecznystok.net

Accommodation site in the database since: 2012-07-04

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Water equipment rental, Private beach/pier, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Supper, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Baby bathtub) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings], TV/game/recreation room)