Hotel "Zieleniec"

Hotel in Zieleńcu

10 Rating
Liczba ocen:2

Reklama

Nasza propozycja:

Close

Information

Duszniki-Zdrój 134 , 57-340 Duszniki-Zdrój odległość od centrum: 0.4 kilometers

Description

Serdecznie witamy w Hotelu Zieleniec, malowniczo wtopionym w pejzaż Gór Orlickich, najwyższej części Sudetów Środkowych. Naszym gościom oferujemy komfortowe noclegi. Sudety słyną z przepięknych górskich krajobrazów, które najlepiej podziwiać bezpośrednio ze szczytów. Specyficzny mikroklimat Sudetów, porównywalny do klimatu alpejskiego, i rozwinięta baza noclegowa zachęcają do częstego odwiedzania Zieleńca nie tylko w sezonie jesienno-zimowym. Mnogość przygotowanych atrakcji turystycznych sprawia, że Zieleniec – dzielnica oddalona od głośnego centrum Dusznik Zdroju – to idealne miejsce na rodzinne wczasy w górach, romantyczny wypoczynek we dwoje czy spotkania firmowe. Warto podkreślić, że nasz hotel znajduje się w centrum doskonale przygotowanej stacji narciarskiej Zieleniec. Bliskość innych znanych kurortów – Polanicy Zdroju czy Kudowy Zdroju – pozwala na swobodne zwiedzanie całego regionu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną przygotowaną przez nas ofertą noclegową i listą atrakcji dla turystów, którymi szczyci się nasz hotel. Góry podziwiane z okien Hotelu Zieleniec zostaną w Państwa pamięci na długi czas!

Hotel oferuje:
- 34 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty o łącznej ilości 90 miejsc noclegowych
- Restaurację
- Salę konferencyjną na 90 osób
- Bowling Pub z dwoma torami do gry w kręgle, w którym znajdują się również: bilard, piłkarzyki, cymbergaje i inne atrakcje dla dorosłych i dzieci.
- Świat saun - sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi zewnętrzne oraz gabinet zabiegowy
- Salę klubową i pokój zabaw dla dzieci
- Narciarnię
- Wypożyczalnię sprzętu narciarskiego
- 5 Wyciągów narciarskich z systemem oświetlenia i sztucznego naśnieżania o dł. od 80 do 400 m z doskonale przygotowanymi trasami
- przechowalnię rowerów
- Wypożyczalnię rowerów
- Płatność kartami VISA, Master Card, Maestro, AMERICAN EXPRESS

Serdecznie zapraszamy.

Accommodation site in the database since: 2012-08-30

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Sports equipment rental, Udogodnienia Spa/wellness, (Jacuzzi included in the price, Sauna included in the price) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Conveniences: Facilities for disabled persons, Elevator
  • Within the facility: Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (cable, wifi)
  • Payments: Credit cards accepted
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub) Facilities for families with children (Playroom for children, TV/game/recreation room)