Kacper

Cottage in Brennie

Brak oceny

ul. Kościelna 18 , Brenno, 64-150 Wijewo odległość od centrum: 0.6 kilometers

Ostatnia aktywność

 • Joanna zapytał(a) o nocleg 6 Days temu

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Price from: 50 całość

Information

ul. Kościelna 18 , Brenno, 64-150 Wijewo odległość od centrum: 0.6 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
4 bed room from 120 / night 1 See Ask about accommodation
Cottage (4 adults) from 140 / night 5 See Ask about accommodation

Description

Agroturystyka, Domki letniskowe i Pole namiotowe Kacper już 20 lat istnieje w branży turystycznej . Zapraszamy!
Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miejskiego w ciszy i spokoju w malowniczej miejscowości pośród czystych jezior, lasów blisko natury 20m od jeziora z warunkami do wędkowania 4 pomosty 2 łódki, wędzarnia w rodzinnej atmosferze to właśnie je znalazłeś! Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź coś dla siebie.
U KACPRA W BRENNIE ZAWSZE MIŁO I PRZYJEMNIE!
Zapraszamy do Brenna do miejscowości turystycznej leży na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy wypoczynek 20m od jeziora brneńskiego połączonego kałanami z 16 innymi jeziorami, które tworzą Konwaliowy szlak kajakowy o długości 45km. Jeziora są bardzo czyste gdyż na naszym terenie nie ma przemysłu, są gospodarstwa rolne i małe warsztaty rzemieślnicze. Przepiękne lasy sosnowe i czyste powietrze oraz nieskażona przyroda tworzą naturalny mikroklimat, sprzyjający wypoczynkowi w naszym gospodarstwie
ZAPRASZAMY OD KWIETNIA DO PAŹDZIERNIKA.
MOŻLIWOŚĆ CAŁODZIENNEGO WYŻYWIENIA.
Oferujemy 5 domków letniskowych wyposażone w aneks kuchenny lodówkę, gazówkę ,talerze ,sztuce oraz łazienkę i telewizor posiadają też taras z widokiem na jezioro. Mamy też pokoje 2-4 osobowe wyposażone w aneksy kuchenny lodówkę gazówkę, .talerze , łazienka oraz telewizor widok bezpośrednio na jezioro Do dyspozycji dla gości posiadamy 3 pomost do wędkowania ,wędzarnię, łódki ,kajaki, rower wodny ,rowery turystyczne , NOWY plac zabaw dla dzieci .plaża. boiska do gry, siatkówkę, koszykówkę, miejsce na ognisko ,wigwam z grillem na 45 miejsc bardzo ładnie zagospodarowany teren w iglaki i skalniaki i tereny zielone serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdy 60 % to stali goście którzy są z nami od 1999 ROKU

W bliskim sąsiedztwie jeziora brneńskiego dysponujemy ogrodzonym i oświetlonym polem kempingowym, wyposażonym w 10 przyłączy do prądu. Przy polu znajduje się boisko do gry w siatkówkę, piłkę nożną, pomosty do wędkowania oraz sprzęt pływający (łódki, kajaki, rowery wodne). Do dyspozycji naszych gości jest nowo wybudowane zaplecze sanitarne na które składają się toalety, oraz prysznice z ciepłą wodą.

Spełniając wymagania naszych stałych oraz nowych gości, którzy od pewnego czasu odwiedzają nas coraz chętniej ze swoimi przyczepami kempingowymi oraz namiotami, specjalnie na nowy sezon, powiększyliśmy nasze pole namiotowe i zbudowaliśmy nowy bezpieczny dla dzieci plac zabaw znajdujący się obok budynku z zapleczem sanitarnym.
Zapraszamy nie tylko gości z namiotami ale również z przyczepami kempingowymi czy kamperami.

AKTUALNE CENY

osoba w namiocie 12 zł
przyłącze do prądu 7 zł
postawienie namiotu 3 zł
postawienie przyczepy 7 zł
www.kacperbrenno.pl:
www.kacperbrenno.pl

Accommodation site in the database since: 2009-02-04

Expand Collapse

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Water equipment rental, Private beach/pier, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Laundering on request)
 • Conveniences: Facilities for disabled persons
 • Within the facility: Canteen, Sport i rekreacja (Tennis court, Sports pitch)
 • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
 • For business: Conference rooms
 • Internet: Internet (wifi)
 • For guests with pets: Pets welcome
 • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper)
 • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline, Merry-go-round], TV/game/recreation room)