''Tam Gdzie Zawsze'' Domki Letniskowe

Cottage in Okunince

10 Rating
Liczba ocen:1

Okuninka X-11 , Okuninka, 22-200 Włodawa odległość od centrum: 1.6 kilometers

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

Okuninka X-11 , Okuninka, 22-200 Włodawa odległość od centrum: 1.6 kilometers

Description

Domek "SOWA" 5-cio osobowy z Wi-Fi o pow. 20 m. Szczególnie polecany dla rodziny 2+3. Domek typu bliźniak z dwoma odrębnymi apartamentami. Każdy apartament to pokój z aneksem kuchennym. W apartamencie do spania jest łóżko małżeńskie "sofa", łóżko piętrowe 3- osobowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Przy domku parking, ogródek, huśtawki, hamak, grill, stół z zadaszeniem. Odległość do lustra wody 70 metrów a do lasu 20 metrów ! Sklep spożywczy-przemysłowy około 50 metrów od domku. Restauracja 100 metrów od domku.

Istnieje możliwość wynajęcia całego domku.

Dojazd współrzędne z mapy: (51. [pokaż numer telefonu] , 23. [pokaż numer telefonu] )

Domek "PATi" 8-mio osobowy z Wi-Fi

W domku jest pokój sypialnia + pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Do spania są trzy sofy dwu-osobowe, łóżko piętrowe dwuosobowe i tapczan. W ofercie: Wi-Fi ogródek, altanka, grill, huśtawka, piaskownica, miejsce na samochód.

Odległość do lustra wody 20 metrów a do lasu 100 metrów !

Dojazd: wspórzędne z mapy: (51. [pokaż numer telefonu] , 23. [pokaż numer telefonu] )

Domek "OLA" 9-cio osobowy. Wi-Fi

Domek trzy-pokojowy: 2 x pokój sypialka + pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Do spania są trzy wersalki dwu-osobowe i łóżko piętrowe trzyosobowe. W ofercie TV Wi-Fi , zadaszenie ze stołem, grill ogrodowy, miejsce na samochód. Dla dzieci domek dziecięcy ogrodowy.

Odległość do lustra wody 25 metrów a do lasu 100 metrów !

Dojazd: współrzędne z mapy: (51. [pokaż numer telefonu] , 23. [pokaż numer telefonu] )

Domek "MEWA" 7 i 8 osobowy Wi-Fi

Mewa to domek typu bliźniak.W Każdym domku dwa pokoje: pokój + pokój z kuchnią i łazienką. Domek z własnym podwórkiem, miejscem na samochody, wspólnym placem zabaw dla dzieci. Z działki widać taflę wody Jeziora Białego. Do plaży z pomostem zaledwie 50 metrów.

Domek &quot Dudek" ok. 10 osób polecany dla dwóch rodzin z Wi-Fi

Czajka to piętrowy domek z bala posiada 4 pokoje, 3 sypialne i pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Odległość do lustra wody 70 metrów a do lasu 10 metrów ! Sklep spożywczy-przemysłowy około 20 metrów od domku. Restauracja 100 metrów od domku.

Dojazd współrzędne z mapy: (51. [pokaż numer telefonu] , 23. [pokaż numer telefonu] )

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Warunki wynajmu domków Tam Gdzie Zawsze w Okunince nad Jeziorem Białym:

Doba zaczyna się o 16,00 a kończy o 10.30 ostatniego dnia.

Na wyposażeniu domków są kołdry i poduszki. Ręczniki, poszewki i prześcieradła należy mieć swoje lub zgłosić o ich wydanie w dniu meldunku, wiąże się to z jednorazową opłatą 5zł. za 1 komplet na cały pobyt. Ręczników nie wydajemy.

Opłata klimatyczna 2 zł. doba od osoby,

Accommodation site in the database since: 2015-09-08

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Sports equipment rental, Water equipment rental, Private beach/pier, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Canteen, Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline], TV/game/recreation room)