Dom Do Wynajęcia

House for rent in Krzyżowej

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Jana Pawła II 162 , Krzyżowa, 34-335 Jeleśnia odległość od centrum: 0.6 kilometers

Description

Mały dom jednorodzinny na wsi składający się z dwóch oddzielnych pokoi oraz kuchni i łazienki. W pobliżu sklep - ok. 50 m. Odległość do wyciągów na Pilsko ok. 3 km, do granicy ze Słowacją 5 km. W pobliżu takie szczyty górskie jak Rysianka, Romanka, Pilsko i wiele innych mniejszych szlaków górskich.

Przestrzeń

Przestrzeń do wykorzystania to cały dom położony na 30 arowej działce oddalonej o około 50m od drogi głównej. Część mieszkalna znajduje się na pierwszym piętrze, poddasze na ten moment jest przygotowywane.

Dostęp gości

Przestrzeń do wykorzystania to cały dom tj. kuchnia, łazienka z prysznicem, przedpokój i 2 pokoje. Wszystko to położone jest na 30 arowej działce w odległości ok. 60 metrów od drogi głównej.

Kontakt z gośćmi

Dom aktualnie nie jest zamieszkiwany więc goście mają cały dom dla siebie. Kontakt telefoniczny, mailowy prawie całodobowo :)

Przegląd okolicy

Domek położony jest w Krzyżowej zaraz obok Korbielowa, niedaleko podnóża góry PILSKO i ok. pięć kilometrów od przejścia granicznego ze Słowacją. Dom usytuowany jest w odległości ok. 4500 m od wyciągów narciarskich i ok. 3700 m od obiektów gastronomicznych i sklepów. Korbielów jest małą i spokojną miejscowością położoną w Beskidzie Żywieckim. Od lat stanowi doskonałą bazę do wypraw pieszych, rowerowych i ski-turowych na Pilsko, Babią Górę, Rysiankę i inne szlaki Beskidów. W Korbielowie można skorzystać również z takich atrakcji jak kuligi, jazda na quadach i skuterach śnieżnych, jazdy konnej, paintball i innych zabaw terenowych.

Accommodation site in the database since: 2017-12-11

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 13:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Place for a bonfire, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • For guests with pets: Pets welcome