Pokoje Gościnne "Pod Zamkiem"

Guest rooms in Podzamcze

ul. Zamkowa 20, 42-440 Podzamcze,
voivodship śląskie, Poland

Information

Room type Price
2 personal 35 PLN - 45 PLN per person Contact form
3 personal 35 PLN - 40 PLN per person Contact form
4 personal 30 PLN - 40 PLN per person Contact form

Naszym gościom proponujemy odpoczynek z dala od wielkich miast, w środku Jury Krakowsko – Częstochowskiej z doskonałą bazą wypadową do zwiedzania zamków i podziwiania pięknych ostańców. Zakwaterowanie w domu z dużym oświetlonym tarasem i pięknym ogrodem. Dom położony jest pod samym niezwykle malowniczym zamkiem Ogrodzienieckim gdzie rozpoczynają się najważniejsze na szlaku "Orlich gniazd" szlaki turystyczne piesze i rowerowe , W pobliżu jest wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci: Park miniatur, Dom legend i strachów, Park doświadczeń fizycznych, Park rozrywki, Park linowy , Gród na górze Birów skałki wspinaczkowe.
Posiadamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe o wysokim standardzie z łazienkami, wyposażone w TV,internet, lodówkę,mikrofale, czajnik, naczynia. Pokój 4 osobowy posiada kuchnie wyposażoną w piec gazowy, czajnik , lodówkę, naczynia.
Wejście do pokoi jest bezpośrednio z zewnątrz co daje dużą niezależność gościom i nieskrępowany wypoczynek.
Jeden z pokoi 2 osobowych jest z widokiem na zamek.
Na podwórku można, bezpiecznie i bezpłatnie zaparkować samochód.
Do dyspozycji gości huśtawka ,prawie 100 letnia jabłonka gdzie w jej cieniu można odpocząć, rozpalić ognisko lub skorzystać z grilla .
Dla dzieci jest plac zabaw.
Serdecznie zapraszam!

Website:
www.jura.turist.pl/pod-zamk...
podzamkiemogrodzieniec.dobr...

Accommodation site in the database since: 2010-06-17

Expand description Collapse description

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire
  • Internet: Internet
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Cot, Baby chair, Potty), Facilities for families with children (Playground, Sandbox, Swings, Slide)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet