Agroturystyka Eko "Mykowa Góra"

Agrotourism in Ostrzyce

ul. Na Koszowatkę 17, 83-311 Ostrzyce,
voivodship pomorskie, Poland

Information

For rent: Price: Quantity: Layout:
Suite 2-person 140 - 200 PLN whole 1 See Contact form
Studio 2-person 80 - 100 PLN whole 1 See Contact form
Summer house 4-person 160 - 240 PLN whole 3 See Contact form

Zapraszam Państwa na Mykową Górę , miejsca przepięknie położonego w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na całą okolicę na dużej ,atrakcyjnej działce o pow.1.5 ha.

Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób.

Oferta nietypowa dla osób, które szukają spokoju, wyciszenia, wypoczynku wśród przyrody w atmosferze sztuki, ekologii, ezoteryki, zdrowego żywienia, dobrych, zdrowych energii,w zdrowym domu bez cieków szkodliwych dla zdrowia, wśród wszystkiego czego dusza /rozwijająca się/ zapragnie.

Zapraszam osoby, które chciałyby przeprowadzić np. zdrowotną głodówkę, przejść na żywienie warzywami, pomedytować, nawiązać bliższy kontakt z roślinami, a może chciałyby malować obrazy-mogę pokazać i nauczyć, porozmawiać o sztuce, architekturze, o zdrowym gotowaniu, jest możliwość wspólnego gotowania z roślin, które znajdziemy na licznych grządkach. Podyskutowania o ziołach i ich zastosowaniu w praktyce…możliwości jest wiele, tematów też….

Zależy mi na osobach, które uszanują panującą na Mykowej Górze atmosferę intymności i spokoju. Dlatego też nie akceptuję osób,proszę wybaczyć ,nadużywających alkoholu,jak również palących papierosy.W domkach nie ma telewizorów, jest natomiast internet, dostęp do wielu gier planszowych i książek. Wiele osób docenia fakt,że mogą pozbyć się niektórych przyzwyczajeń i nieco odmienić swoje życie.
 
Jestem kobietą, artystą plastykiem, architektem, od 10 lat rolnikiem, uprawiam  ekologiczną żywność, zioła, różne ozdobne, ale pożyteczne rośliny, maluję obrazy, robię zdjęcia, maluję artystycznie ściany, projektuję wnętrza. Jednak najwięcej czasu i energii poświęcam osobom potrzebującym pomocy / na specjalne życzenie mogę odprowadzić inne byty,zdjąć klątwy i kody-często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że są przyczyną wielu chorób, złego samopoczucia ,wielu niepowodzeń,często wszystko mija bezpowrotnie /.Doradztwo życiowe, reiki, tarot, ostatnio warsztat dwu-punktu- to moje dodatkowe zainteresowania.

Mykowa Góra to wyjątkowe miejsce, o którym podobno nie można zapomnieć, z pięknym widokiem i dużą przestrzenią wokół domu wśród pięknych roślin, w sosnowym lesie, jesienią pełnych grzybów. Do dużego jeziora Ostrzyckiego jest 1 km, gdzie można popłynąć statkiem, wypożyczyć kajaki,wykąpać się, do mniejszego też 1 km. W pobliżu ok.3 km jest góra Wieżyca najwyższe wzniesienie na tej szer. geogr. w Europie z punktem widokowym. Szymbark-kultowe miejsce Kaszub z różnymi ciekawostkami typu: najdłuższa deska świata, krzywy dom- „do góry nogami”, największy fortepian itp. W okolicy mnóstwo pięknych jezior z czystą wodą.Nad morze 45 km-do Trójmiasta też. Możliwość aktywnego spędzania czasu-nordic-walking, rowerowe trasy-mam tez rowery,do Parku Linowego 1 km . Zapraszam na moją stronę internetową www.mykowagora.pl, gdzie wszystko można pooglądać.

Do dyspozycji moich Gości są  trzy domki  typu "holenderskiego "z dwoma sypialniami,pokojem dziennym- z pełnym wyposażeniem /pościel ,ręczniki,naczynia/,kuchnią,łazienką  i zadaszonymi tarasami dla 2-6 osób każdy- pięknie położone w brzozowym lasku, z miejscem na ognisko.
Polecam też apartament- dwa pokoiki w drewnianym domku z łazienką i przestronną bardzo komfortową letnią kuchnią i jadalnią, wyposażoną we wszystko co potrzebne,żeby samemu przygotować posiłki.
Jest też pokój z kuchnią i łazienką w drewnianym domku dla 1-2 osób, o specyficznym, nastrojowym klimacie.
Polecam domki dla rodzin z dziećmi, które mogą na ogrodzonym terenie czuć się bezpiecznie.Kontakt z psem owczarkiem, który ma na imię Dino i uwielbia dzieci ,bawi się piłką nawet z rocznymi dziećmi,daje się głaskać i przytulać.Są też dwa kotki Puszek i Feliks.
W obiekcie są już dwie sale do 60 m2 każda, w których organizowane są warsztaty rozwojowe i zajęcia jogi.Zachęcam osoby ,które takie warsztaty prowadzą i chciałyby wyjechać z kameralną grupą do 20 osób.
Więcej informacji na stronie www.mykowagora.pl

Najbardziej zachęcam do pobytów dłuższych ,kilku lub kilkunastu dniowych , wtedy naprawdę można skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które mogę zaproponować i wrócić z nowymi siłami do domu i pracy.Zapraszam serdecznie.

Website:
www.mykowagora.pl
mykowagora.dobrynocleg.pl/i...

Accommodation site in the database since: 2011-06-06

Expand description Collapse description

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Kitchen available, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request, Ironing on request), Grill, Fireplace room
 • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot, included in the price)
 • For business: Conference rooms
 • Internet: Internet (wifi)
 • For guests with pets: Pets welcome
 • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one)
 • For families with children: Facilities for families with children (Playground, Sandbox, Swings, Slide), Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Baby chair)

Suites:

 • APARTAMENT W DREWNIANYM DOMKU Z LETNIĄ KUCHNIĄ I JADALNIĄ (2-person)

  Price for whole 140 - 200 PLN

  Contact form
  Details:
  Number of rooms in suite: (2),
  Beds available:
  Double (2),
  Equipment:
  Terrace, wardrobe / chest of drawers, Fireplace
  Bathroom:
  Bathroom in suite, Shower, WC, Toiletries, towel (4 szt.)
  Kitchen:
  kitchen / kitchenette in suite, stove for cooking, oven, sink, Refrigerator, Kettle, cutlery and kitchen utensils
  Room description:

  Apartament jest wykończony drewnem ,pomalowany w pastelowych kolorach przez właścicielkę. Do apartamentu przynależy sala z możliwością napalenia w "kozie",w deszczowe dni dużo miejsca do zabawy dla dzieci.Możliwość wypoczynku na tarasie z kanapami przy domu z widokiem na ogród.

  Expand description Collapse description

  Show detailsHide details

Studios:

 • Pokój z klimatem (2-person)

  Price for whole 80 - 100 PLN

  Contact form
  Details:
  Number of rooms in Studio: (2),
  Beds available:
  Double (1),
  Equipment:
  Desk, wardrobe / chest of drawers
  Bathroom:
  Bathroom in Studio, Shower, WC, Toiletries, towel (1 szt.), Hair
  Kitchen:
  kitchen / kitchenette in Studio, stove for cooking, sink, Refrigerator, Kettle, cutlery and kitchen utensils
  Room description:

  Zachęcam do pobytu w tym nastrojowym miejscu, pokój z kuchnią i łazienką jest pomalowany w pastelowych kolorach ,wykończony w drewnie i ma niepowtarzalny klimat, artystycznie malowany przez właścicielkę. Może zamieszkać w nim jedna osoba, lub dwoje młodych ludzi /łózko ma 120cm szer./ lub matka z dzieckiem.

  Expand description Collapse description

  Show detailsHide details

Summer houses:

 • domek holenderski z zadaszonym tarasem (max. do 6 osób) (4-person)

  Number of the same summer houses at the accommodation site: 3

  Price for whole 160 - 240 PLN

  Contact form
  Details:
  Area: (20 m2), Number of rooms in summer houses: (3),
  Beds available:
  Single (3), Double (2),
  Equipment:
  Terrace (12 m2), Desk, wardrobe / chest of drawers, Fireplace
  Bathroom:
  Bathroom in summer houses, Shower, WC, Toiletries, towel (4 szt.)
  Kitchen:
  kitchen / kitchenette in summer houses, stove for cooking, oven, sink, Refrigerator, Kettle, cutlery and kitchen utensils
  Room description:

  Trzy domki z tarasami.Domki są bardzo przytulne, dobrze wyposażone we wszystko co potrzebne,aby komfortowo spędzić urlop na łonie natury.Położone są nieco w oddaleniu od domu, w brzozowym lesie.Teren jest ogrodzony, z miejscem na ognisko, miejsce ma bardzo dobre energie, przebywając w tym miejscu można naprawdę odpocząć i wyciszyć się.Domki są wkomponowane w istniejący drzewostan,kolorystycznie dobrane do otaczającej przyrody. Ceny zakwaterowania proporcjonalnie do ilości osób,do uzgodnienia.

  Expand description Collapse description

  Show detailsHide details

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet