Dom Letniskowy

Cottage in Hutkach

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdroj

Information

Hutki 79, 22-440 Krasnobród odległość od centrum: 0.8 kilometers

Description

KOMFORTOWY DOMEK LETNISKOWY – ROZTOCZE KRASNOBRÓD
Zapraszamy do nowego, komfortowego, w pełni wyposażonego domku letniskowego w miejscowości Hutki na Roztoczu Środkowym, w dolinie rzeki Wieprz, ok.2,5 km od uzdrowiska Krasnobród.
Dom przeznaczony jest dla max. 10 osób, preferujemy rodziny z dziećmi, nie wynajmujemy samej młodzieży.
Wyposażenie domu:
• Parter: salon z kominkiem i TV, rozkładana kanapa, duży stół, kuchnia (lodówka, kuchnia gazowa, garnki, naczynia itp.), duża łazienka z prysznicem i WC.
• Piętro: 4 sypialnie, z dwóch wyjście na balkon, (w trzech pokojach łóżka dwuosobowe i w jednym dwa jednoosobowe dla dzieci), toaleta z WC.
Ogrzewanie kominkowe z nadmuchem elektrycznym i rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń.
Dom posiada dwie obszerne, zadaszone werandy (od wschodu i od zachodu) wyposażone w stoły i ławy. Jest to doskonałe miejsce zarówno do spożywania posiłków jak i dziecięcych zabaw.
Posiadłość usytuowana w spokojnej okolicy, wśród zieleni, w pobliżu lasu (dojazd boczną drogą, brak hałasów z ulicy). Działka jest obszerna, ogrodzona, wyposażona w miejsce na ognisko, huśtawki dla dzieci. W pobliżu ścieżki rowerowe i spacerowe a grzyby i jagody rosną tuż za płotem!
Baza gastronomiczna w okolicy: Restauracja Kalinka – 0,8 km, Restauracja Rybna Pstrąg Roztoczański – 1,2 km, Smaczne obiady w Jacni – 1,5 km, liczne restauracje w Krasnobrodzie

Atrakcje w pobliżu:
• Kąpieliska: zalew w Hutkach – 0,5km, zalew w Krasnobrodzie – 2,5km
• Przystań kajakowa – ok. 0,5km
• Krasnobród: wieża widokowa, kapliczka św. Rocha, cudowne źródełko, park dinozaurów, park linowy
• W promieniu kilkunastu kilometrów: kamieniołomy w Józefowie, kapliczka na wodzie i aleja dębowa w Górecku Kościelnym, Rezerwat Szumy na rzece Tanew, Osada Guciów – mini skansen, Zwierzyniec – kościół na wodzie, kąpielisko Staw Echo, muzeum Roztoczańskiego Parku Narodowego, Rezerwat Bukowa Góra, Florianka – hodowla konika polskiego
• Zamość –25 km - gród Hetmana Wielkiego Koronnego Jana Zamoyskiego nazywany „Perłą Renesansu” z wieloma atrakcjami (m.in. Rynek Wielki, Ratusz, Katedra, mury obronne, piękny park, ogród zoologiczny)

CENNIK: 200...zobacz telefon zł/doba,
Minimalny czas wynajęcia domku 2 doby.

Accommodation site in the database since: 2017-09-25

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00