Rancho Pod Lasem

Agrotourism in Rekowie

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Information

Nacław 9 , 76-006 Nacław odległość od centrum: 0.1 kilometers

Description

RODZINNE WCZASY W SIODLE

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przyrody, zwierząt i przygody do malowniczej wioski Rekowo, położonej wśród lasów i jezior na Pomorzu Środkowym.

Specjalizujemy się w organizowaniu wypoczynku dla RODZIN Z DZIEĆMI. Oferujemy możliwość pozostawienia dzieci pod naszą opieką, w tym czasie zapewniamy im bardzo ciekawe i rozwijające zajęcia artystyczne i sportowe.

Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci oferujemy jazdę konną pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy 17 koni w tym bezpieczne pony i kucyki dla dzieci oraz większe konie. Jazda może odbywać się na padoku lub w teren np. malowniczą trasą kilku jezior!!!!! Nasze konie szkolone metodami naturalnymi są posłuszne jeźdźcom nawet dosiadane bez siodeł i tranzelek. Zainteresowani nie tylko poznają technikę jazdy konnej, ale także unikalny języka koni ich psychologię oraz naturalne metody szkolenia.

W Sali biesiadnej mieści się "scena" naszego domowego TEATRU, na której występują nie tylko nasi muzycy i aktorzy, ale też odważni goście i ich pociechy. Co wieczór odbywają się koncerty, konkursy oraz występy przygotowane przez dzieci np. Wieczór Talentów! Znajduje się tu także stół do ping-ponga, na którym rozgrywane są ekscytujące mecze o tytuł mistrza Rekowa!!!.

Duża trampolina jest z kolei oblegana podczas nagradzanych salwami śmiechu „walk kogutów”.

Ponad to przed domem 2 place zabaw, "małpi gaj", basen ogrodowy dla dzieci starszych i brodzik dla młodszych, boisko do siatkówki, zadaszone palenisko. Dla żądnych przygód oferujemy rowery (2) oraz deskę surfingową. Mówimy po angielsku i niemiecku.

W okolicy jest wiele unikalnych atrakcji turystycznych które warto zwiedzić miedzy innymi "Żywy" skansen indiański - przepięknie położony na 8 ha zupełnie dzikiego terenu nad jeziorem, kamienne kręgi i wiele wiele innych!!!!!!!!! Tylko 35 km do morza. Najbliższe miejscowości to: Łazy, Mielno, Dąbki, Darłowko.

Zakwaterowanie: Gościom ceniącym wygodę oferujemy niezależne dwupokojowe mieszkania z osobnym ogrodem lub i aneksem kuchennym. Miłośnikom bliższego kontaktu z naturą proponujemy nocleg przy ognisku w prawdziwym indiańskim TIPI!!!!!!!!!!

Wyżywienie: w zależności od upodobań gości kuchnia tradycyjna, wegetariańska lub wegańska (żywność ekologiczna).

www.podlasem.agrowakacje.pl
Tel: 606...zobacz telefon
Mail: an@wczasy-morze.home.pl

CZY ŚWIECI SŁOŃCE, CZY PADA,
NIKT O NUDZIE TU NIE GADA!!!!

Accommodation site in the database since: 2010-04-19

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Swimming pool)
  • For business: Conference rooms
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground)