Agroturystyka u Asi

Agrotourism in Bożkowie

9.9 Rating
Liczba ocen:2

Reklama

Lake House Nad Sunowem

City: Chrzanowo

Price from: 300 całość

Information

Bożków 294, 57-441 Bożków odległość od centrum: 0.8 kilometers

Description

Prawdziwa wieś ze zwierzętami gospodarskimi, bliskość przyrody, lasu i łąk, malownicze góry oraz tajemniczy Pałac w Bożkowie. Dobry dojazd bezpośrednio z drogi Kłodzko-Nowa Ruda (nr 381)

Zapraszamy do Nas do "Agroturystyki u Asi" położonej w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, regionu o niezliczonej ilości atrakcji turystycznych (wieże widokowe, twierdze Kłodzka i Srebrna Góra, ściana wspinaczkowa w Słupcu. Euroland w Kłodzku, spływy pontonowe w Bardzie, nie mówiąc już o ciekawych trasach turystycznych). To wszystko u nas jest w zasięgu ręki.

Samo gospodarstwo położone jest nieco na odludziu, z dala od innych domostw, wokół mamy łąki, lasy, tereny doskonale nadające się na spacery z dala od cywilizacji (zapraszamy też grzybiarzy). Bardzo możliwe jest spotkanie z dziką zwierzyną, lisy, sarny, jastrzębie są u nas często widziane.

Ponadto przyjeżdżając do nas zetkniecie się z Państwo z prawdziwą wsią. Nasze gospodarstwo jest oparte na hodowli krów mlecznych, z okien widoczne są pasące się owieczki. Można spróbować u nas naszych produktów: mleko, jajka, miodu i białego sera.

W ciągu dnia można schronić się w cieniu góralskiej altany.

Wieczorami proponujemy biesiady w pięknej scenerii (do dyspozycji Państwa dwie altany), grillowanie lub smażenie kiełbasek przy ognisku.

ZAPRASZAMY. Tym bardziej, że naszym atutem obok niezapomnianych malowniczych krajobrazów jest niewątpliwie rodzinna atmosfera naszego gospodarstwa agroturystycznego.

Do dyspozycji Naszych Gości mamy 2 pokoje 2-osobowe i jeden pokój trzyosobowy wraz z łazienką i wyposażoną kuchnią.

Cena 40 zł od osoby

Accommodation site in the database since: 2014-03-04

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • Meal options: Meal options (Breakfast)