Domek Letniskowy

Private accomodation in Kobylej Górze

10 Rating
Liczba ocen:5

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdroj

Information

ul. Garncarska 14, 63-507 Kobyla Góra odległość od centrum: 0.5 kilometers

Description

Jest to samodzielny obiekt letniskowy dla 4 osób, znajdujący się na terenie posesji. W związku z usytuowaniem pomieszczeń przeznaczony jest dla rodziny lub grupy przyjaciół ( pokoje są przechodnie, łazienka jest dostępna z większego pokoju jak również kuchnia ).
Obiekt posiada bardzo wygodne i duże zadaszenie pozwalające miło i spokojnie spędzać na zewnątrz wieczory, spożywać posiłki w ciągu dnia. Do obiektu przylega ogród dostępny dla gości. Do centrum ( rynku ) droga zajmie Państwu 5-10 min. W centrum market Dino, sieć sklepów prywatnych różnych branż. W bezpośrednim sąsiedztwie możliwość korzystania z domowych obiadów w cenie 10,40zl. Posesja jest ogrodzona, co gwarantuje bezpieczne parkowanie samochodów. W okresie jesiennym zapraszamy miłośników grzybobrania. Kobylogórskie lasy obfitują w grzyby, co stanowi atrakcję samą w sobie. Zapraszamy osoby nastawione głównie na wypoczynek. Cena wynajmu domku 100 zł za dobę.

Accommodation site in the database since: 2014-07-07

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Baby chair) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline])