"Gościniec Nad Sanem"

Guesthouse in Lesku

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Turystyczna 8 , 38-600 Lesko odległość od centrum: 0.5 kilometers
odległość od stoku: 2 kilometers

Ostatnia aktywność

  • Agata zapytał(a) o nocleg 11 Days temu

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Price from: 50 całość

Information

Turystyczna 8 , 38-600 Lesko odległość od centrum: 0.5 kilometers
odległość od stoku: 2 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
2 bed room from 120 / night 5 See Ask about accommodation
3 bed room from 150 / night 4 See Ask about accommodation
4 bed room from 180 / night 1 See Ask about accommodation
Single room from 80 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Bieszczadzkie klimaty czekają na Ciebie niezależnie od pory roku!

Jeśli szukasz odpoczynku od dnia codziennego, jeśli jesteś spragniony widoków pięknej natury przy porannej kawie, jeśli pragniesz wyciszenia i relaksu pod gwiazdami np. w balii japońskiej z jacuzzi lub w ruskiej bani tj.saunie beczce napawając się widokiem i odgłosem płynącego Sanu, to nie mogłeś trafić lepiej.

Jeśli jesteś wędkarzem to bez wychodzenia na zewnątrz będziesz mógł czytać wodę, a Twoja Rodzina odpoczywać. Nawet jeśli jesteś narciarzem to dla Ciebie także będzie widok na stok narciarski.

Możesz biesiadować w salonie przy telewizji ogrzewając się przy tradycyjnym kominku, możesz przygotować posiłek w pełni wyposażonej kuchni, możesz grillować przy zadaszonym stole biesiadnym lub ogrzać się na ławach przy otwartym ogniu. Jeżeli jesteś smakoszem ryb, będziesz miał okazję skosztować grillowanego lub wędzonego pstrąga przygotowanego według naszego przepisu. Możesz zrelaksować się w podgrzewanej balii japońskiej z jacuzzi i chronoterapią lub odprężyć się w tradycyjnej saunie beczce. Możesz wybrać odpoczynek w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych lub czteroosobowych z łazienkami oczywiście.

A jeśli uznasz, że czas spokoju minął i zapragniesz pełnej „cywilizacji” czyli banków, sklepów, kawiarni, restauracji a nawet lekarzy i aptek, a ponadto chciałbyś poprawić kondycję to wystarczy bez samochodu pokonać 127 magicznych schodków prowadzących od nas poprzez park i amfiteatr do miasta Leska.

Opłaty pobierane są za pokój, nie od osoby. W cenie wliczone są wszystkie opcje dostępne w Gościńcu z wyjątkiem niewielkiej opłaty za relaks w saunie lub jacuzzi. Poza tym nie zaskoczymy Państwa żadnymi dodatkowymi kosztami :-) Do Państwa dyspozycji posiadamy 12 pokoi z łazienkami (prysznic lub wanna). Na parterze Gościńca znajduje się salon z wyposażonym aneksem kuchennym.

Jeśli nie jesteście Państwo zdecydowani jaką formę odpoczynku wybrać to służymy pomocą w jego organizacji :)

Zapraszamy :)
www.gosciniecnadsanem.pl:
gosciniecnadsanem.dobrynocleg.pl www.gosciniecnadsanem.pl

Accommodation site in the database since: 2014-01-28

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Water equipment rental, Private beach/pier, Kitchen available, Udogodnienia Spa/wellness, (Jacuzzi, Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline], TV/game/recreation room)