advertisement

Anielskie Chaty

City: Soblowka

Price starting from: 40PLN person

 

Promoted accommodation facilities

 

Copyright 2004 - 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Eholiday.pl Sp. z o.o.

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Eholiday.pl szanuje cudzą wiedzę, pracę i własność. Tego samego oczekuje od innych. Dlatego też możliwość kopiowania, nagrywania i rozpowszechniania dokumentów, zdjęć, plików, bazy danych dostępnych w serwisie eholiday.pl jest ograniczona do osób uprawnionych.

Nazwa "eholiday.pl" oraz znak graficzny "eholiday.pl" są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym w Warszawie. W związku z tym nie mogą być używane przez inne osoby oraz podmioty bez wyraźnej pisemnej zgody osoby uprawnionej do jej wydania w spółce Eholiday.pl Sp. z o.o.

Wszelkie próby kopiowania lub powielania danych zamieszczonych w serwisie eholiday.pl będą przekazywane do odpowiednich organów ścigania celem wyjaśnienia.

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet