Promoted sites in the surrounding area

Pobierowo

advertisement

Domki Przy Jeziorze

City: Lipczynek

Price starting from: 160PLN total

 

Promoted accommodation facilities

Our proposal:

Close

Pobierowo

Pobierowo to niewielka, aczkolwiek urocza, nadmorska wieś wypoczynkowa z kąpieliskiem obejmującym 400 m linii brzegowej. Szeroka baza noclegowa pozwala na wybór zakwaterowania spośród wielu ośrodków wczasowych, kwater prywatnych, domków kempingowych i pól namiotowych. Przez miejscowość przebiegają dwa szlaki turystyczne – Szlak Pobrzeża Rewalskiego i Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego oraz dwa szlaki rowerowe – Letniskowy Szlak Pobierowa i Zachodni Szlak Łącznikowy. Z uwagi na to w Pobierowie znajduje się wypożyczalnia sprzętu rowerowego – Rewal Bike System. Ciekawy widok stanowi Zegar Kwiatowy, który w Polsce jest prawdziwą rzadkością. Warto wybrać się również do Magicznego Domku, który stoi na dachu. Miłośnicy mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z oferty Parku Linowego Pobierowo, a dla lubiących aktywny wypoczynek co roku organizowana jest na plaży Akademia Słońca – Letnia Uczelnia Aktywnego Wypoczynku, której uczestnicy zbierają zaliczenia z poszczególnych form aktywności fizycznej. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet