Walbrzych

advertisement

Willa Borowianka

City: Zakopane

 

Promoted accommodation facilities

Our proposal:

Close

Wałbrzych

Wałbrzych to przepiękna miejscowość wyróżniająca się wyjątkową architekturą. Na szczególną uwagę zasługuje słynny Zamek Książ, gdzie można podziwiać piękne, barokowe komnaty. Otoczenie zamku objęte zostało Książańskim Parkiem Krajobrazowym. Znajduje się w nim wiele pomników przyrody, głównie cisów, z których najbardziej znany jest Cis Bolko. W pobliżu zamku mieści się wieża widokowa. Obowiązkowym punktem każdego turysty jest efektowny rynek z fontanną i klimatycznymi kawiarenkami. Warto wybrać się na spacer po Parku Sobieskiego oraz do Palmiarni. Historię wałbrzyskiego górnictwa przybliży wizyta w muzeum Stara Kopalnia. Wałbrzych położony jest w pasie Gór Wałbrzyskich, co gwarantuje wspaniałe widoki oraz idealne warunki do uprawiania kolarstwa szosowego i górskiego. Na terenie miasta wytyczono kilkanaście tras rowerowych. Wyznaczono również wiele pieszych szlaków turystycznych. Na okolicznych stokach przygotowano wyciągi i trasy narciarskie. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet