Promoted sites in the surrounding area

Wroclaw

advertisement

Dolina Złotego Potoku

City: Jarnoltowek

Price starting from: 250PLN total

 

Promoted accommodation facilities

Our proposal:

Close

Wrocław

Wrocław to nowoczesna metropolia na Dolnym Śląsku. Mimo współczesnego charakteru miasto posiada wiele zabytkowych obiektów. Do najważniejszych należą zespół historycznego centrum, czyli Ostrów Tumski, Stare Miasto, Rynek ze Starym Ratuszem, plac Solny, Nowy Targ, plac Biskupa Nankiera oraz Hala Stulecia - wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Architekturę miejską wzbogacają różnorodne kamienice z XIX w. i początków XX w. W mieście można odwiedzić wiele interesujących muzeów, a także słynną Panoramę Racławicką. Wizytówką Wrocławia jest również najstarszy Ogród Zoologiczny w Polsce, który może się poszczycić największą liczbą gatunków zwierząt. Poza tym miasto oferuje atrakcje takie jak Ogród Japoński, Ogród Botaniczny, Afrykarium, Aquapark Wrocław, Kraina Miniatur, Park Dinozaurów, Park linowy na Wyspie Otwockiej. Dodatkowo można wybrać się statkami białej floty w rejs po Odrze. Potem na posiłek udać się do Piwnicy Świdnickiej – najstarszej restauracji w Europie, a wieczorem obejrzeć pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. We Wrocławiu odbywa się również wiele kulturalnych festiwali. 

fot. wikipedia

 1. Articles:

 2. Wrocławskie ZOO

  Added: 2017-03-13

  See more

 3. Wrocławskie krasnale

  Added: 2017-03-13

  See more

 4. Rynek we Wrocławiu

  Added: 2017-03-13

  See more

 5. Ostrów Tumski

  Added: 2017-03-13

  See more

 6. Hala Stulecia

  Added: 2017-03-13

  See more

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet