Zabrze

advertisement

Hobbitowe Domki w Ośrodku Jeździeckim "Skręt"

City: Iwiec

Price starting from: 80PLN person

 

Promoted accommodation facilities

Our proposal:

Close

Zabrze

Zabrze to miejscowość malowniczo położona nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Największą atrakcję miasta stanowią stare szyby, podziemne korytarze i komory pozostałe po kopalni węgla kamiennego i hucie, które są udostępnione dla zwiedzających. Na szczególną uwagę zasługuje także Zabytkowa Kopalnia Guido będąca jednym z punktów na Szlaku Zabytków Techniki. Można dowiedzieć się tutaj, jak w rzeczywistości wygląda praca górników, zwiedzić wiele poziomów oraz zobaczyć salę koncertową mieszczącą się 320 metrów pod ziemią. Równie ciekawa może okazać się wizyta w Skansenie Królowa Luiza, który jest oddziałem Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu – obiektu także godnego uwagi. Gdy zwiedzi się się już cały podziemny świat Zabrza, warto udać się do Ogrodu Botanicznego, który posiada ogromną kolekcję różnorodnych roślin. W ciepłe dni można odpocząć od zgiełku miasta wśród lasów na Kąpielisku Leśnym. Ciekawym obiektem o nietuzinkowych kształtach jest drewniany kościół św. Jadwigi, który leży na Szlaku Architektury Drewnianej. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet